Nehty v barvách adventních nedělí: V hlavní roli metalické efekty!

Předvánoční čas se mimo jiné vyznačuje blýskavými dekoracemi v nákupních centrech a také doma, kde podle tradice postupně zapalujeme svíčky na ozdobeném adventním věnci. No a pokud jste stejně jako straky vysazené na lesklé věcičky a metalické zdobení na nehtech je vaše parketa, tak v dnešním článku najdete to pravé ořechové!

K Vánocům lesk a krása zkrátka patří. Ne snad proto, abychom se předháněly, kdo má hezčí stromeček, kdo zářivější stuhy na dárcích nebo domácí výzdobu, ale zřejmě hlavně proto, že v období zimního slunovratu máme nejméně slunečního svitu za celý rok a temné dny dovedou pořádně potrápit i jinak věčně usměvavé optimisty. Všimly jste si, že v tomto období víc než kdy jindy tak rády zapalujeme svíčky, vonné lampy či lucerny a lákají nás věci, které odráží světlo? Třpytivými a zářícími předměty nebo i šperky se tak možná podvědomě snažíme kompenzovat nedostatek sluníčka, který já osobně nesu velmi těžce a nejradši bych se vzbudila až na jaře po dlouhém zimním spánku v pelíšku. 🙂

Dny jsou teď krátké a temné, ale také naplněné nadějí a kouzlem nejkrásnějších svátků v roce. Co takhle si na nehtech vykouzlit třpytivou parádu, která rozzáří i ten nejospalejší den a zároveň bude perfektně ladit s lesklými dekoracemi?

Zajímavost: Určitě jsou vám známé pojmy jako bronzová, stříbrná a zlatá neděle. Toto označení má však původ v obchodním ruchu před Vánoci a s církevním rokem nebo tradicí nemá žádnou souvislost. Nechte se však odstíny těchto kovů inspirovat pro svou manikúru!

Hřejivý bronz

Tato barva často symbolizuje doznívající podzim, skrývá v sobě hnědé až zlaté odstíny, které se snoubí v dokonalou bronzovou krásu. Barva symbolizuje kromě jiného starostlivost a pečovatelské sklony. No a kdy jindy se tolik staráme než právě kolem Vánoc, že? 🙂 Na nehtech bude působit hřejivým dojmem obzvláště v kombinaci s hnědou, která vám připomene horkou čokoládu ze stánku na vánočních trzích.

Tip: Vsaďte na  
třpytivý UV gel nebo dechberoucí lešticí pigment Aurora.
mexican_hot_choc

Ledové stříbro

Ve městě si sněhovou nadílku tolik neužijeme, ale v horských oblastech je to pastva pro oči! Co je krásnějšího než zářivé krystalky sněhu nebo dlouhé rampouchy prosvětlené sluncem? V nížinách si totiž kvůli časté inverzi musíme vystačit se zataženou oblohou. Pojďte směle rozehnat mraky také na zimní noční obloze a užijte si předvánoční romantiku pod hvězdami.

Tip: Pomohou vám v tom lešticí pigmenty stříbrné barvy a vyzkoušejte také NANI Silver Chrome flakes.
srx_icicle_2.1

Okázalé zlato

Není všechno zlato, co se třpytí, ale u nehtů by se o tom dalo polemizovat, zvlášť pokud máte ve svém kufříku to správné vybavení! Zlatá k Vánocům patří stejně jako modrá k obloze, proto ji v souvislosti se svátky a nákupy vídáme v obchodech tak často. Zlatá neděle je den, kdy si obchodníci mnou ruce, nicméně jistě dávno víte, že to pravé zlato se skrývá především v domácí pohodě a odpočinku, na který během roku tolik zapomínáme. 🙂

Tip: Jak zařídit, aby nehty vydržely dlouho lesklé a neporušené? Pečlivě vyberte závěrečný top coat! Na Hard Top Shine se můžete bez obav spolehnout, nehtům dodá úžasně lesklý vzhled a ochrání vaši manikúru před poškrábáním a zmatněním až dlouhé 4 týdny.

golden_candles_lit_1252_317

Jak se vám líbila zářivá adventní inspirace? A jak prožíváte tento čas vy? Napište mi na náš Facebook a pochlubte se svými nápady i tipy, jak shon co nejlépe zvládnout. Přeji pohodový předvánoční čas!

Zdroj: instagram, pinterest, freepik.com, spokesman.com, health.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.