Sváteční limitované kolekce gel laků: Buďte pod stromečkem za hvězdu!

Ufff, něco vám povím. Ten čas utíká rychleji, než přede mnou stíhají utíkat myši. Brzy nás totiž čekají Vánoce. Proto jsem si pro vás připravila pořádnou dávku vánoční inspirace, kterou snadno vytvoříte pomocí nových kolekcí gel laků. Zjistěte, jak pod stromečkem můžete pořádně zazářit. 

Vánoce. Každý si pod tímto obdobím představí něco jiného. Já si vždy vybavím čas plný radosti, dobrých skutků, pohádek, voňavého cukroví a taky dárků. Na dárečky přece nemůžeme zapomenout!

Rozhodla jsem se, že vám takový malý dárek nadělím už dřív. Vydali jsme totiž nové kolekce gel laků inspirované Vánocemi, s kterými si vytvoříte drápky snad na „tisíc“ způsobů. A to bych si nemohla říkat kočka NANI, kdybych vám některý z nich neukázala. Tak se do toho pustíme, co říkáte?

Princeznovská manikúra

Taky jste jako malé snily o tom, že se stanete krásnými princeznami? Já tedy ano. Ale jako velká kočka už dávno vím, že přece nežijeme v pohádce. Za to si ale každá můžete vytvořit pohádkovou manikúru. Kolekce Lovely Christmas nabízí jemné a příjemné odstíny gel laků, s kterými to půjde snadno. 
jemn_kol_

Svůdná 

Pokud zrovna netoužíte po tom, aby z vás byla jemná a křehká princezna, co takhle říkáte na svůdnou dračici? Jestli se vám takhle varianta zamlouvá víc, tak je pro vás kolekce Deluxe Christmas jako stvořená. Je totiž plná odstínů, s kterými oslníte na každém nejen vánočním večírku. Tohle unavené období s sebou nese spoustu pochmurných barev. Tak to pojďme pořádně probudit!
delux_kol_

Je libo perníček?

K vánočnímu času perníčky a cukroví prostě patří. Tím se také inspirovala nová kolekce Sweet Christmas. Odstíny našich oblíbených dobrůtek vypadají tak hezky, že jsem si div neukousla tlapky. Zkuste vyměnit tento rok troubu za lampu a místo cukroví si napečte pořádně sladkou manikúru. Sice nebude tak hezky vonět, ale podívejte se, vypadá božsky!

pern_ek_kol_

Potěšte své nejbližší

A co je na těchto kolekcích úplně to nejlepší? Že se o ně můžete podělit se svými blízkými. Všechny tři varianty jsou totiž zabaleny v originálním dřevěném balení. Gel laky mají dokonce i krásnou sváteční etiketu. Vy se tak můžete z těch skvělých odstínů a zdobení radovat společně se svou maminkou, nebo třeba kamarádkou. Všechny gel laky byly náležitě otestovány, pečlivě vybrány, jsou kvalitní a krásně kryjí. S takovým dárkem prostě nemůžete šlápnout vedle :)!

Co víc říct. Já jsem z těchto nových kolekcí jednoduše nadšená. Ale co na ně říkáte vy, líbí se vám? Napište mi na Facebook, co říkáte na dnešní inspiraci. Taky se můžete pochlubit, co jste díky ní na vašich nehtech vyčarovaly. A já se na vás budu těšit zase příště. Mějte se krásně! Vaše kočka NANI.

Zdroje: cz.pinterest.com, roseidea.com, soflyme.com,  sumcoco.com, naildesigns.com, vk.com, belletag.com, ceknamabayi.com, nailartconnect.com, kattyglamout.com, cradiori.ru, Instagram: patabloguje, c_h_o_c_o_l_a_d, nail_sunny, frenchmanic

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.