Nejvýkonnější LED lampa na českém trhu!

Nehty hotové za pár vteřin? Myslíte, že je to ještě utopie? Tak to mám pro vás dobrou zprávu – tahle utopie už se stala realitou, protože na e-shopu NaniNails najdete LED lampu na nehty, která dokáže doslova zázraky!
Co taková superlampa umí? A jak se liší od svých technologických předchůdkyň? Dala jsem pro vás to nejlepší z testování LED lampy NeoNail dohromady!
 

Asi je jasné, že nehty za vás tahle LED lampa neudělá, ale kdo ví, v budoucnu možná dojde řada i na tohle :). Ale vytvrdit gely ultravysokou rychlostí rozhodně zvládne! Tady jsem vážně nepřeháněla, protože

=Neonail%20led%20lampa%20na%20nehty%2048w“>NeoNail LED lampa ale není skvělá jenom díky svému výkonu – najdete na ní všechny vychytávky, které jste už dávno chtěly a nevěděly jste o tom. Tak třeba stínítko. Asi víte, že byste do světla v lampě neměly nějak dlouho civět – a ono to ani není nějak příjemné. Takže na LED Lampě najdete praktické stínítko, které zabrání jak poškození zraku, tak i zbytečnému rozptylu světla mimo lampu. Tak budou LED žárovky dělat jenom to, k čemu v lampě jsou – vytvrzovat gel. Abyste si funkci snadněji představili, vytvořila jsem pro vás úžasný GIF! (Je úžasný, nesnažte se tvrdit opak. Dalo mi to spoustu práce :D)

LED lampa stínítko

A pak je tu údržba. Při častém používání se destička, na kterou se pokládají ruce, snadno zapatlá. Některé lampy ji mají jen vloženou v drážkách, na jiných ani nejde odejmout – zkrátka každý výrobce to řeší jinak. LED lampa snímatelná podstava

A poslední, nejdůležitější věc – nemusíte ani sáhnout na tlačítka! LED lampa má totiž zabudovaný senzor pohybu, takže jakmile ručka vklouzne dovnitř, začne svítit. A když ji vytáhnete, vypne se. Geniální. (Tady už GIF není, ale asi si to dokážete představit, že? :))
Všechno ostatní, jako nastavitelnost výkonu, nepřetržité svícení a LCD displej už je samozřejmostí. Bylo by zvláštní, kdyby nejvýkonnější LED lampě na trhu něco takového chybělo.
 
Na tuhle LED lampu jsme v NaniNails vážně pyšní, a proto pokud se pro výkonnou LED lampu rozhodujete, nemůžeme vám doporučit nic jiného. Pokud vám ale v článku přece jenom něco chybělo, neváhejte se nás zeptat! Rádi vám s výběrem poradíme.

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.