Neobvyklá dvojrecenze: Třpytky Volcano Effect a zdobení Chrome Flakes vás dostanou!

NeoNail představuje jednu novinku za druhou a my vás nechceme připravit o žádnou z nich. Proto dnes netradičně spojíme dva produkty do jedné recenze. Nejenom, že se totiž na trhu objevily téměř zároveň, ale ačkoliv to na první pohled nevypadá, mají toho hodně společného. Čtěte dál!

Než se ale dostaneme k tomu, co obě zdobení spojuje, pojďme si ukázat, v čem jsou vlastně rozdílná. Jako první si představíme originální třpytky, které dostaly název po charakteristické textuře sopečného prachu.

volcanoVolcano Effect

Třpytky Volcano jsou k dostání ve 4 odstínech, které není moc jednoduché popsat – žlutězlatavé, stříbrnošedé, šedé s holoefektem a tmavěmodrošedé. Já jsem měla k dispozici první a čtvrtý odstín. Na rozdíl od jiných druhů třpytek mají tyhle jasně dané využití – jsou perfektní pro tzv. sugar efekt, kdy chceme docílit hrubého povrchu nehtu. Takže nepotřebují žádný vrchní lesk, žádnou dodatečnou úpravu. Jsou perfektní takové, jaké jsou. Na světle pak hází elegantní odlesky, na které vás neomrzí se koukat!

Ptáte se, jak je to s jejich aplikací? Je to hračka – prostě je nasypte do mokré vrstvy gelu nebo gel laku a zapečte v lampě. A máte hotovo. Takhle jednoduché to je! Určitě je nedávejte do výpotku, to by vám na nehtu dlouho nevydržely. Navíc nepotřebujete nějaký speciální barevný podklad. Třpytky Volcano ho totiž kompletně zakryjí, takže by stejně neměl žádný význam.

chromeChrome Flakes

Zdobení asi nemá moc cenu popisovat. Zaprvé – ten název je stoprocentně přesný, a navíc tu máte spoustu fotek :). Chrome Flakes jsou k dostání ve třech odstínech, které už jsou mnohem lépe identifikovatelné – kopírují totiž barvy medailí na stupních vítězů. Klasické odstíny zlaté, stříbrné a bronzové jsou ideálním doplňkem jakékoliv manikúry. Ale pozor – před otevřením kalíšku se připravte na to, že vločky jsou uvnitř pořádně napěchované a taky jsou lehčí, než vzduch. Takže to nedělejte, pokud kolem sebe nemáte omyvatelný povrch :).

Vločky patří do výpotku a je třeba je přetřít leskem. Jejich použití je širší, než u předchozích třpytek. Můžete je na nehet aplikovat hustě – tak, aby vám vznikla jednolitá barevná plocha. Anebo je jen jemně naťupkat do prostoru. Docílíte tak efektu, který zatím šel jen se zdobicí fólií. A vypadá to moc hezky! Podívejte se do galerie a inspirujte se!

Co mají společného?

Oboje zdobení mě mile překvapilo rychlostí, s jakou se dá použít. Nepotřebujete žádné další speciální produkty, pracujete s tím, co už máte doma. Navíc je to tak jednoduché! Oba produkty jsou vysoce kvalitní, takže vás nečekají žádné zbytečné nepříjemnosti při nanášení. A navíc – oboje zdobení se dá použít i společně s lakem na nehty! Akorát si dejte pozor, abyste třpytky Volcano Effect sypaly do opravdu mokrého laku. Jakmile trochu zaschne, efekt už nevytvoříte. Vločky zase patří do lepkavé vrstvy laku. A po kompletním zaschnutí je přetřete top-coatem.

Shrnutí? I kdybyste se zdobením nehtů teprve začínaly, vůbec se těchto produktů nebojte! Práce s nimi je jednoduchá, rychlá a není na tom co zkazit. A jestli na moje rady dáte, a přesto se vám výtvor nepovede, tak mi napište – protože tomu neuvěřím, dokud to neuvidím :).

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.