NeoNail Fall in Love: Esence podzimu v 9 nádherných odstínech

Že máte podzimní deprese? Není proč! Podzim je nádherné období plné barev, které jindy přes rok neuvidíte. Sluníčko nám sice slábne, ale díky jeho intenzitě si tak v přírodě všimnete i odstínů, které byste v létě jen přehlédly. A NeoNail to moc dobře ví! Proto vybral ty nejkrásnější barvy podzimu, které leckdy jen míjíme, a dal jim podobu – novou řadu gel laků Fall in Love si teď můžete dopřát i vy!

Všech 9 nových odstínů si dnes představíme. Po vás ale teď chci takovou maličkost – zavřete oči a představte si, jak jste viděli podzimní měsíce očima vašeho dětského já. Máte to?
Já si vybavím shazování kaštanů, skákání do hromady shrabaného listí a hodiny výtvarné výchovy, kde jsme lepili koláže z barevných listů, které jsme našli na procházce. I teď, v dospělosti, si na začátku každého podzimu vezmu první kaštan, který najdu na zemi, a schovám si ho. Nosím ho v kapse, během zimy ho žmoulám v ruce a připomínám si tak ty poslední teplé dny babího léta. Moje vzpomínky tak mají hřejivě žlutooranžovou barvu.

filcu

Právě teplé tóny se nejspíš vybaví každé z vás – tedy pokud si nelibujete v sychravém a deštivém podzimu :). Stejně tak tomu je i v nové řadě gel laků NeoNail Fall in Love. Všechny tóny jsou hřejivé a vyvolávají v duši klid a pohodu. Určitě nám mezi nimi nesmí chybět právě to spadané listí, které reprezentují odstíny Salty Caramel a Hazelnut Butter, i když podle názvu evokují spíš chutě na sladké – a já slaný karamel miluju! Úspěšně jim sekunduje teplý žlutý odstín, který se ale drží svého původu – Autumn Sun, tedy “podzimní slunce”.

Další vzpomínku z dětství mám na nádherné psí víno, které se nám plazilo po příčce na zahradě. Na podzim začalo měnit barvu do krásné rudé. Když na procházce parkem najdete na zemi výjimečný červený list, nejde jinak, než zastavit a tou barvou se chvíli kochat. Na vašich nehtech ale bude vypadat stejně úchvatně odstín Seductive Red. Je to podmanivá barva, ke které se upnou nejedny oči.

Zelená ale z přírody jen tak nezmizí – jen změní tón a dává si pozor, aby nenarušila podzimní přehlídku barev. Když se pozorně rozhlédnete, najdete ji třeba v mechu a trávě, která se už těší, až ji přikryje zimní pokrývka. Tóny Bottle Green a Unripe Olives jsou přesně ty, které dodají vaší manikúře charakter a lehké mystično. Kdy jindy si dopřát temně zelené tóny, když ne právě na podzim?

Ostatní odstíny – třeba Classy Blue a světlý Creamy Latte nám už jen pomáhají dotvářet celkovou podzimní náladu. Gel lak s názvem Rainy Evening mluví sám za sebe – po babím létě přichází ty příjemné chvíle, kdy se místo běhání po venku raději schováte doma a užíváte si to schválené nicnedělání. Pokud se vám taková chvilka nicnedělání během následujících dní naskytne, užijte si ji, jak to jenom půjde. A třeba dejte šanci novým odstínům z řady Fall in Love, které vaši podzimní náladu dotáhnou k dokonalosti.

 

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.