NeoNail Nude Stories – nadčasový příběh o přirozené manikúře

Dnes vám budu vyprávět příběh o přirozenosti. A o řadě gel laků NeoNail Nude Stories, které reagují na dlouhotrvající trend přirozené a elegantní manikúry, která sluší každé ženě. Říkáte si, že to není nic pro vás? Na konci článku budete mít úplně opačný názor, uvidíte!

nude_stories_2_w640O nesmrtelnosti a oblíbenosti pudrových (chcete-li, tělových) odstínů jsem už jednou psala v článku “Pudrové odstíny jsou pořád IN!”. Článek je z roku 2015 (toto letí!) a vidíte – za tu dobu se zhola nic nezměnilo! Tělové odstíny se nám nadobro usídlily v módě i v dekorativní kosmetice. Tam si pěkně hoví ruku v ruce s trendem konturování obličeje, kde se bez přirozených odstínů pleti neobejdete. Tělové odstíny dokážou podtrhnout vaši přirozenou krásu a zakrýt nedostatky.

NeoNail ale dobu nezaspal. Už dávno jsme se mohly kochat jemnými pudrovými odstíny v kolekci Milady. A součástí téměř každé řady s pastelovými odstíny byl minimálně jeden, který by se dal označit za “nude”. Ale to nám nestačilo! Proto v NeoNailu namíchali přesně takové odstíny, které sednou každé z nás. Na výběr tak máme ze sedmi různých tělových barev s variací podtónů, se kterými se dá opravdu čarovat!

Pokud sáhnete po některém z nich, vyberte si takový, který odpovídá tónu vaší pleti. Neberte to tak doslova, nevybíráme make-up. Ale je dobré znát svou barevnou typologii. Teď mám trochu déja vu, nejspíš jsem vám to už někdy radila – ale svůj typ poznáte jednoduše podle toho, jestli vám víc sluší zlato nebo stříbro. Stříbro = chladný podtón, zlato = teplý podtón. Gel laky se stejným podtónem vám pak budou slušet nejvíce.

vyber_tonucz

A co pak, když už gel lak z řady Nude Stories máte doma? Teď už můžete dělat úplně všechno! Tělové barvy se dají totiž kombinovat se vším. Pokud máte ráda extravagantní vzhled, pak je doplňte o vzory nebo zdobení v sytých a jasných barvách. Pokud jste milovnicí minimalismu, můžete nehty ozdobit maličkou tečkou nebo je nechat jen tak a přetřít matným topem. Matný top tělovým barvám obzvlášť sluší! A pokud máte rády elegantní vzhled, můžete sáhnout po zlaté nebo stříbrné zdobicí fólii.

Je jaro, a tak bych vám k jemným tělovým tónům doporučila výrazný barevný prvek, který celkový vzhled rozzáří. (Ať už mluvíme o nehtech nebo o vašem outfitu.) Sáhnout můžete třeba po svítivě žluté kabelce, smaragdově zeleném náhrdelníku nebo jasně oranžové halence. Uvidíte, že i s jemnými barvami budete nepřehlédnutelná a přesto elegantní a ženská!  

2018_05_15


Zdroje:
http://kuko-lira.polyvore.com/

http://cyndispivey.com/

http://stylesbyjoey.polyvore.com/

 

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.