Recenze, která tu ještě nebyla: Velké ohlédnutí za lešticími pigmenty – 1. díl

Lešticí pigmenty pro všechny! Ano, máme jich takovou spoustu, že si prostě musí vybrat každá z vás. Právě proto už bylo na čase udělat si konečně v té zásobě krásných pigmentů pořádek. Jak jinak byste našly ten “svůj”, že ano. V mnohém se liší a přesto mají něco společné – jsou krásné, originální, kvalitní a naprosto se do nich zamilujete! Připraveny? Klapka, kamera, akce – a jde se na ně!

Pokud už se vám lešticí pigmenty někdy připletly pod prsty, pak víte, že pro jejich nanesení je třeba speciální top gel lak Chromatic Finish. Pokud zatím nevíte, jak na samotnou aplikaci, tak nemějte strach. Návod se nachází v popisku pod každým z jednotlivých produktů na e-shopu. A kdyby bylo nejhůř, vždy mi můžete napsat do zpráv na Facebook, kde vám ráda poradím. 🙂 Teď už je na řadě naše pigmentová přehlídka.

Okouzlující Aurora: Bohyně lešticích pigmentů

aurora

Zajímá se některá z vás o mytologii? Pak už jste o bájné bohyni úsvitu Auroře možná slyšely. Krásné jméno pro půvabnou bytost, která každé ráno provolávala příchod prvních slunečních paprsků, si propůjčily ne jeden, ale rovnou tři druhy našich lešticích pigmentů. Pojďme se mrknout, které to jsou, a proč jsou tak božské.


NANI lešticí pigment Aurora Effect

Ano, toto je ta „pravá“ Aurora. Pigment inspirován prvními ranními paprsky dodá vašim nehtům jemný, originální, elegantní odlesk, který rozzáří jakýkoli barevný podklad, který zvolíte. Krásně něžným dojmem působí na světlých barvách a kouzelně vyniká na tmavších. Fotografie těžko zachytávají to nezaměnitelné kouzlo, které budete obdivovat s každým dopadem slunečných paprsků na vaše nehty. Jednoduše – pokud chcete něco, co krásně oživí vaši drápky, a přesto to nepřebije už tak vymazlenou manikúru, narazily jste na to pravé.

Barevné NANI pigmenty Aurora

instafoto20

Tipněte si: Víte, jaký přírodní úkaz označují slova „aurora polaris“? Jistě. Není třeba v tom hledat žádnou vědu. Jde o polární záři. Dechberoucí hru světel, kterou můžete obdivovat na obloze v polárních oblastech. Jen si představte ty magické roztančené provazce přetékající nejkrásnějšími barvami, a právě tyto barvy mohou zdobit i vaše nehty. Po zaleštění jsou barevné pigmenty Aurora krásně lesklé, výrazné a naprosto nepřekonatelně vynikají na černém podkladu.

Barevné pigmenty NANI Aurora Glitter

instafoto24

A aby toho nebylo od naší bohyně málo, v nabídce máme ještě i pigmenty s názvem Aurora Glitter. Po těch sáhněte v případě, že máte slabost pro holografické třpytky. Základní barvy taktéž připomínají polární záři, ovšem na rozdíl od pigmentů zmíněných výše v sobě schovávají přídavek třpytek! Po zaleštění na první pohled nedosahují tak celistvého povrchu a výrazného lesku, ale zato vše vynahrazují fascinujícím „holo“ efektem. Není nad to vidět to na vlastní oči a na vlastních nehtech. 🙂


Je libo holografický efekt? Není problém!

74da6b7e872f511b663bdf625c02ea23
Když už jsem milovaný holo efekt zmínila u Aurory, budu s ním pokračovat. Pokud toužíte po nehtech, které vám s dopadem světla budou hrát luxusními barvami duhy, pak jste tu správně. V nabídce máme rovnou dva pigmenty, které žádaný efekt zvládnou. Jeden je značky NANI a druhý od NeoNail. Oba mají podobu jemného prášku, na první pohled stříbrné barvy, které po zaleštění propůjčí povrchu nehtů jedinečný lesk plný zářivých barevných odlesků. Celkový výsledek se odráží také od použitého barevného podkladu. Pro dosažení nejvýraznějšího výsledku použijte černý podklad. Čím světlejší nebo barevnější podklad bude, tím víc se do něj bude pigment „vpíjet“ a barvy se budou míchat a pojit. Osobně doporučuji zkusit kombinaci s fialovou. Vypadá báječně!

Perly pro opravdovou dámu

6464c94891f2cd1fd95bb36bf9c46505

Líbil se vám koncept nenápadného zvýraznění, který nabízí pigment Aurora Effect? Pak se vám bude líbit i jemný Pearl Effect! Co je na něm? Není silně pigmentovaný, pouze přejímá a zvýrazňuje podkladovou barvu. Na povrchu nehtu vytvoří jemný film s elegantním leskem inspirovaným perletí. Velmi se osvědčila kombinace s nude a světlými odstíny gel laků. Ideální volba do společnosti. 🙂

to má být vše?

Ale kdepak! Už je za námi taková zásoba pigmentů a my jsme přitom teprve v polovině. Druhou várku si ale necháme na příště. Můžete se těšit na druhý díl našeho Ohlédnutí za lešticími pigmenty, kde vás zavalí nejen lavina barev, ale čeká vás i opěvovaný chromový efekt. Která kočka by nechtěla mít drápy jako z kovu? Tomu se jednoduše nedá odolat! Já už se nemohu dočkat, a vy?

Tip na konec pro začátečnice: Pokud se zkrášlováním nehtů teprve začínáte, pak zbystřete. Rády byste nějaký zalešťovací pigment zkusily, ale nevíte, jestli to bude to pravé pro vás? Pak sáhněte po řadě Diamond Glitter. Pigmenty z této řady jsou hezké, obsahují velké množství jemných třpytek, takže krásně zdůrazní vaši manikúru, a hlavně – stojí jen 37 korun! Což je za hubičku. 🙂

nepojmenovan_1

Zdroj obrázků: pinterest.com
http://english1workshop.blogspot.cz/2011/02/aurora-goddess-of-dawn.html

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.