NeoNail Pastel Romance: Šest odstínů cukrové vaty!

Znáte ten pocit, když se zamilujete? Hlavu máte v oblacích, motýlci vám před každou schůzkou létají po břiše, letmý dotek od milovaného člověka vám dokáže na okamžik zastavit srdce… A na svět se najednou kouká o něco krásněji, když máte na nose růžové brýle. Přesně takové jsou odstíny Pastel Romance – jsou esencí zamilovanosti!

V těchto růžových odstínech vidíte svět, když vás ovládne zamilovanost. Přesně tak si to alespoň představovala polská ikona módního průmyslu – Kasia Sokołowska. Pro NeoNail pomohla vybrat a stvořit šest romantických růžových odstínů v barvách cukrové vaty. Kasia má v Polsku neoficiální monopol na pořádání většiny módních přehlídek a její jméno je zárukou toho, že vše, na co sáhne, má předpoklad k úspěchu.

A proč jsem zvolila to přirovnání k cukrové vatě? Vždyť zamilovanost je tak sladká! Podívejte se na video, jak můžete jednotlivé odstíny používat. Perfektně vypadají samotné, i ve vzájemné kombinaci. V galerii pak najdete spoustu inspirace na manikúru, kde se odstíny z řady navzájem doplňují a kombinují a vždy to vypadá skvěle!

V řadě gel laků Pastel Romance se i názvy inspirovaly romantickou láskou ve všech svých podobách. Barvy nesou názvy jako First Date (První rande), Gentle Kiss (Letmý polibek) nebo Passion Flame (Plamen vášně). Jednotlivé odstíny se od sebe liší hlavně svými podtóny. Zatímco First Date má nádech fialové a maličko z naší palety cukrové vaty vybočuje, Mood For Love má broskvový podtón a Gentle Kiss je dokonce lehce neonově růžový. Nejméně nápadným je pak odstín Sweet Coquette, který je světloulince růžový a spíš spadá do palety nude odstínů, které se hodí do každého nail-artu.

pink

Říkáte si, že růžová manikúra může být dost jednotvárná a nudná? Proklikejte si naši galerii a uvidíte, že se budete těšit, až něco podobného vyzkoušíte na svých nehtech!

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.