NeoNail Spider gel: Dopřejte nehtům stylové linky tenké jako pavučinky!

Některé druhy a techniky nehtového zdobení jsou jednoduché, jiné těžší a jsou i takové, které dají zabrat i profesionálům s léty praxe a tou nejlepší výbavou.

Naštěstí na trh stále přibývají produkty a pomůcky, které dělají ze složitých vzorů zábavnou hru. A to platí i pro NeoNail Spider gel! Mrkněte, co vše s ním jde vytvořit!


Chytíte se i vy do svůdné pavučiny NeoNail Spider gelu?

Jak už jistě tušíte, spider gel byl vyroben s jednou hlavní myšlenkou – pomoci stvořit na nehtech úžasně tenoučké linky, které manikúře dodají elegantní a neokoukaný vzhled. Právě díky tomu se těší velké oblibě, jelikož tvorba linek snad ještě nikdy nebyla jednodušší! Zajímá vás, jak to funguje?

Luxusní zdobení během vteřiny

Na rozdíl od klasických gelů má spider gel velice specifickou gumovou, tužší konzistenci. Zatímco při modeláži by vám táhnutí gelu – ne nepodobné táhnutí rozteklé žvýkačky – pořádně znepříjemnilo život, spider gel tuto vlastnost využívá ve svůj prospěch. Tenké linky z gelu za pomoci zdobicí sondy vytvoříte téměř okamžitě a výsledný efekt vás mile překvapí.☺ Navíc, práci se gelem zvládnou i začátečnice! 
spider_kol_

Jak s NeoNail Spider gelem splétat sítě?

Už jsem to tak trochu nakousla v předchozím odstavci. Základní technika zdobení je následující:

  • Upravte si nehty (téměř) do finální podoby. Je jedno, jestli používáte gely, gel laky nebo akryl.
  • Spider gel přichází na řadu až úplně ve finále, kdy jsou nehty vymodelované a barevná vrstva je zafixována bezvýpotkovým topem.
  • Naberte kapku spider gelu na špičku zdobicí sondy. Sítě je nejlepší tvořit opakovaným táhnutím gelu ze strany na stranu nehtu. Jak přesně postup vypadá, uvidíte ve videu níže.
Spider gel po zdobení už stačí jen vytvrdit v UV nebo LED lampě a máte hotovo. Doporučujeme ho po vytvrzení ještě přetřít závěrečným topem, ale není to podmínka. Zafixování prodlouží životnost ozdoby, ale ubere její jemné struktuře.

Pokochejte se úpravou nehtů od předběžné úpravy nehtů až po zdobení spider gelem. Video pochází z dílny samotné značky NeoNail.

Tak co, už se nemůžete dočkat, až to také zkusíte? Nedivím se! Vyberte si na e-shopu černou nebo bílou variantu gelu a dejte mi vědět, jak se vám s gelem dařilo. Třeba přímo v komentáři pod článkem na Facebooku! Mějte se a inspirujte se!☺

Zdroje:
https://www.youtube.com/

https://vk.com

https://www.etsy.com/

https://www.instagram.com/p/Bmh8mezgJfj/

https://www.instagram.com/p/BoY2B3rBj5L/

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.