Minimalismus? S nude odstíny žádný problém!


Světem vládne minimalismus, tedy čistota, klid, žádný chaos a samozřejmě všeho tak nějak míň než víc.

Jak na to s vašimi nehty? JEDNODUŠE, to je přesně to slovo! Vyberte si jeden z nude odstínů a přesvědčte se, že v jednoduchosti se skrývá krása. Nevěříte? Tak mrkejte!

Proč jsou nude odstíny IN?

7fcd7a39f37e3185d0af74aa6a8a50f2Omrzela vás červená a neonky? Nezoufejte a buďte cool, společně se mnou a tělovými odstíny! Za nude odstín se považuje takový odstín, který ladí s tónem vaší kůže a tím pádem snad s jakoukoliv další barvou. I bezmyšlenkovité sáhnutí po těchto přirozených odstínech nic nezkazí, a vy budete pořád za hvězdu. Hodí se parádně k pleti, ale stejně tak i na váš oblíbený party look. Zkrátka s nude nehtíky zapadnete kamkoliv.

A i když se to nezdá, barev je mnoho! Já nejraději pátrám po světle hnědé nebo hnědošedé. Ovšem taková jemně růžová, tou také nic nezkazíte! Společně se sněhově bílou barvičkou na nehtech lehce vykouzlíte oblíbený babyboomer nebo si vychutnáte stylovou francii.

Další výhodou tělových odstínů je jejich přirozenost. Na prvních pár pohledů snad ani nepoznáte, že vám zdobí nehty. Ocenit to může například váš přísný šéf, nebo šílený profesor. Kočky studentky mi určitě dají za pravdu. Křiklavě červená barva u zkoušek, které se zatraceně blíží, může občas nadělat více škody než užitku. Takže, jak jsem to říkala? Míň je víc!

Tip: Dodejte nehtům pár ozdobných kamínků, třpytky, vodolepku nebo lehké razítko. Výsledek bude vkusný, nenápadný, a vy tak budete mít kýžený minimalismus v malíčku!

Jaký odstín je ten pravý pro mě?

Vybíráte ideální odstín a nemůžete se rozhodnout? Jo, to znám. Takové to: „Chci je všechny!” :). Naštěstí na to mám skvělej trik. Stačí si vzít pár vašich favoritů a postupně barvy porovnat s pletí. Od pohledu by měl odstín gelu nebo gel laku být jen nanejvýš o tón tmavší nebo případně světlejší, než je vaše kůže. Hračka, že jo?

0ed644a0f7d4538f1c604205d4838b08Tip: Víte, že máme hned několik kolekcí gel laků, které v sobě mají spousty úžasných nude odstínů? Nejnovější jsou jemné odstíny z NeoNail Pure Love, ale dopustit nedáme ani na Natural Beauty a Nude Stories, které rozhodně mají co nabídnout. A že ani to nestačilo? Tak projděte kolekci Pastel Romance nebo Warming Memories. Z takové spousty gel laků si už jednoduše musíte vybrat!

Pokud trpíte na slabé a poničené nehty, netruchlete, jásejte! Nude barvy totiž oproti jiným, výrazným barvám obsahují mnohem méně pigmentů a nehty tolik nezatěžují. Svým nehtům tak odlehčíte a ještě vypadají perfektně, co chtít víc?

Inspirujte se ve fotogalerii, tolik dechberoucí manikúry na jednom místě vás určitě přesvědčí, že nude odstíny musí zdobit i vaše nehty!

Inspire Yourself!

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.