NOVÉ PRODEJNY: Kde nás najdete?

Chtěli jste nové prodejny, máte je mít! Už nějakou dobu rozšiřujeme síť kamenných prodejen NaniNails po celé České republice a stále nekončíme! Tentokrát jsme otevřeli rovnou tři nové prodejny v dalších krajských městech a jednu v naší metropoli!

PRAHA

Na závěr roku jsme si pro vás připravili velmi příjemnou změnu! v Galerii Harfa na Praze 9 jsme v přízemí měli svůj vlastní kiosek, ale protože nám z kapacitních důvodů nestačil, rozhodli jsme se v 1. podlaží otevřít rovnou zbrusu novou kamennou prodejnu NaniNails! Najdete tam nejen celý sortiment, ale také příjemné prostředí a soukromí při vybírání své nehtové kosmetiky! Navíc tu máme otevřeno denně od 9:00 do 21:00, takže nás prakticky můžete navštívit, kdykoliv si vzpomenete!

blog_praha_harfaHRADEC KRÁLOVÉ 

V polovině listopadu jsme otevřeli také novou prodejnu v Auparku v Hradci Králové, kterou najdete v 1. podlaží naproti Sportisimu! Najdete v ní milé a ochotné prodejní asistentky, které mají bohatou zkušenost s nehtovou kosmetikou, a tak vám jistě rády poradí s jakýmkoliv výběrem! Otevírací doba tu je také každý den od 9 do 21 hod.

blog_hradec_aupark


LIBEREC

Zároveň s prodejnou v Hradci Králové jsme také otevřeli prodejnu na severu Čech, a to v krásném Liberci! Tam jsme součástí obchodní centra Forum Liberec, ale nenechte se zmást – prodejnu nenajdete uvnitř centra, ale dostanete se z ní z Jánské ulice. Také tady se můžete těšit na usměvavé prodejní asistentky a široký výběr našeho sortimentu. Můžete nás navštívit od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin! 

blog_liberec_forum


ÚSTÍ NAD LABEM

Jistě potěšíme všechny z vás, které jste nám celý rok psaly o prodejnu v Ústí – máte ji mít! 🙂 Konec listopadu totiž patřil otevření zcela nové kamenné prodejny na severozápadě Čech, a to nemohlo být nikde jinde, než v Ústí nad Labem! A kde nás najdete? Přece v obchodním centru Forum Ústí nad LabemPřístup do prodejny je z ulice U KostelaOtevřeno máme od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin. Už se na vás moc těšíme! 

blog_usti_

A co dál? 

Nebojte, síť kamenných prodejen NaniNails stále rozšiřujeme, takže se v budoucnu můžete těšit na další nové prodejny, které doslova zaplaví celou Českou republiku! Seznam všech našich prodejen naleznete na našem webu

newsleter_04_czko_ka_nani

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.