Novinka INK Aquarelle: proměňte své nehty v umělecké dílo!

Svět nail artu je nekonečná pohádková říše, kde vás má stále co překvapit a nikdy se nestane, že by neexistovaly žádné další nápady na techniky a způsoby zdobení. Kočka NANI proto dnes představuje novinku jménem INK Aquarelle!

Vodolepky, razítka, glitrové zdobení, kamínky – to všechno jsou oblíbené způsoby zdobení, které jistě znáte. Dnes si ale představíme další, možná méně obvyklý způsob, se kterým dosáhnete vskutku zajímavých efektů a zvládnou jej i začátečnice. O co vlastně půjde a co je to ten INK Aquarelle? Čtěte dál!

Zázrak v lahvičce

INK Aquarelle je zdobicí lak se speciálními vlastnostmi. Je řidší a dobře se rozpíjí, můžete s ním tak snadno vytvořit populární „drag marble“, květiny, vzory podobné batice, nechat jej mísit s různými podkladovými laky a zkrátka si klidně i metodou „pokus – omyl“ vyhrát a přijít na své vlastní způsoby a motivy. 

Lahvička má svůj štěteček a objem je 12 ml.
image_000638_1554104730

Jak na to?

  1. Připravte si nehty jako obvykle.
  2. Jako základní podklad naneste bílý či jiný barevný gel a nechte jej vytvrdit v UV nebo LED lampě. Neodstraňujte výpotek.
  3. Lak INK Aquarelle naneste do výpotku barvy a štětečkem začněte malovat požadovaný motiv pouhými několika tahy.
  4. Následně aplikujte top/finish a nechte opět vytvrdit v UV nebo LED lampě.

POZOR: Přípravek není vhodné nanášet na přírodní nehty a je vysoce pigmentovaný. Při práci se tak vyhněte nechtěnému obarvení textilií a kůže!

Tip: Máte ve svém kufříku chránič nehtové kůžičky? Využijete jej u mnoha technik zdobení!

A jak se pracuje se samotným lakem?

Práce s tímto zdobicím lakem je nenáročná a s trochou času a trpělivosti se dá vytvořit vskutku zajímavé zdobení. A že nemáte výtvarný talent? Nevadí!

Začněte třeba jednoduchými bublinkami – inkoust se krásně rozpíjí, ať už máte nehet očištěný nebo s výpotkem. Samotnou intenzitu inkoustu můžete upravit tak, že před nanášením necháte barvu ze štětečku vpít do ubrousku – tím zmizí část tekutiny i pigmentu.

Abyste mohly tvary různě upravovat a rozpíjet do ztracena, použijte štěteček namočený ve Vitamin Cleaneru, který se mi v této fázi práce osvědčil. V případě, že se chystáte na mramorování, kytičky či nějaké přesnější zdobení, mějte Vitamin Cleaner po ruce jako nezbytného pomocníka.
tipy

Co když ale výsledek neodpovídá vaší představě? Žádný strach! Pokud se někomu výsledný efekt nelíbí, cleanerem odstraníte, co potřebujete a můžete směle začít znovu. 🙂

Tip: Jak na techniku „drag marble“? Připomeňte si tento článek!

Inspirujte se!

INK Aquarelle se vám začíná líbit, ale nějak zatím nevíte, jak by mohl vypadat výsledný efekt? Ten je vždy na vás, nebojte se tak dát prostor své fantazii a vyzkoušejte, co tento výtečník dovede. Udělejte si třeba pohodové kreativní odpoledne s kamarádkou a společně sdílejte své nápady. A já vám zatím ukážu pár vydařených manikúr v galerii. 🙂

Jak se vám líbil dnešní článek? Stane se INK Aquarelle novým přírůstkem ve vašem světě manikúry? Pište mi na náš Facebook a pochlubte se svým tvořením ostatním! Přeji krásné letní dny!

Zdroj: instagram, pinterest

 

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.