Novoroční výzva, 2. díl: Krásně zelené nehty 3krát jinak! Který odstín vám padne?

Ilona Csáková má zelenou za šílenou, ale trendy jsou od vzniku známé písničky už přece jenom jinde. Pojďte se se mnou podívat do říše nádherných zelených odstínů a vyberte si ten nej!

Zelená také nepatří k nejtypičtějším barvám manikúry a myslím, že je to trochu škoda. Zelená totiž nikdy není jen jedna, ale má tolik rozmanitých odstínů, že si každá najde svého favorita. Že žádný zelený gel lak ještě nemáte? Tak to byste měly některého ze zelených krasavců co nejrychleji pozvat do svého kufříku! Dnes si totiž ukážeme rovnou 3 možné podoby této uklidňující barvy a pokud máte pocit, že zelené nehty budou příliš výrazné, dodám vám odvahy a poradím i pár módních doplňků, se kterým vaše manikúra vytvoří perfektně sladěný tandem!

Kdy je IN? Právě teď!

Zelená byla vždy symbolem života, znovuzrození, svěžesti a mládí, přírody, jara a naděje. No, podle kalendáře máme únor, ale podle kalendáře fenologického = přírodního nám pomalu nastává předjaří. 🙂 Je to přesně to období, kdy sice ještě vládne zima, ale k začátku jara už mnoho nechybí. Když si to představíme jako v pohádce O dvanácti měsíčkách, tak fousatý Únor si pomalu obouvá své důchodky, aby mohl vstát a uvolnit své místo bratříčku Březnu (rychlost, jakou Únor vstane, však závisí na tom, jestli má na klíně kočku, hihi).
7xcpiws
Zajímavost: Vědci zabývající se psychologií barev zjistili, že zelená barva uklidňuje příznaky spojené s depresí a úzkostí. Několik studií také prokázalo, že se pacienti rychleji hojí v pokojích, které jsou vybaveny tímto neutrálním tónem a jsou také hlášeny menší bolesti během zotavování.

Už na konci února tak můžeme spatřit první sněženky. Přece jenom je ale pořád oficiálně zima, takže pokud máte rády toto období, opatrná pastelově zelená je tou správnou volbou pro přelom zimy a jara. V kombinaci s bílou nebo se třpytivým kamínkem také naprosto perfektně znázorníte, že klidně ještě může přijít nějaká ta sněhová nadílka. 🙂
e_tl_24_pastel_greenm_5a5e94ac72ea88b91e9d6a31yb82_mint_green_e_large

Luxus a elegance tmavších odstínů

Co je však stále ještě v plném proudu, je plesová sezóna a některé z vás ples teprve čeká. Dokonalá manikúra je na takovou společenskou událost stejně důležitá jako účes nebo šperky, proto nic nenechejte náhodě! Pokud se chystáte na ples v zelených nebo i černých šatech, určitě se inspirujte některou z těchto vysoce elegantních manikúr!

Tip: Je lesku už moc? Vsaďte na decnentní matný vzhled, kterého docílíte pomocí šikovného Top Velour.

6ed8ff242e267bf3c02e573b36af3988rbvaefcyjbyarmzqaagyhlqncou372lsdn_201603167_170190_green_and_black_gradient_patent_leather_high_heel_closed_pointed_toe_party_shoes_for_women_005
Zelená k nakousnutí

Dnešní výzvu zakončíme šťavnatou tečkou v podobě výrazné zelené, která se může zdát opravdu odvážná, nicméně v budoucích letních měsících s ní uděláte ještě velkou parádu! No a pokud máte zimy už plné zuby, klidně si limetkové nehty udělejte i teď, možná se oteplí i o něco dříve. 🙂

2cb953fdb400e90118a47106e74a2d43_womens_tops_shirts_tops4512971_masterca6c66a0_e95d_4ffd_b325_41247d34ce7a_1.e270539be100f1a5e382a1f02830e82e
Jak se vám líbila dnešní návštěva zelené říše? Doufám, že najdete odvahu a některý z mnoha nádherných odstínů této úžasné barvy také vyzkoušíte. Inspirujte se!

Zdroj: Instagram, pinterest, polyvore, mcluggage.com, etsy.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.