Valentýnská inspirace: Láska vyjádřená nejen manikúrou

Přemýšlíte, čím překvapit svoji polovičku tentokrát, a dochází vám nápady? Tak to jste na správném místě! Vybereme pro vás to pravé valentýnské. zaručuji vám, že na rande určitě zazáříte!

Jemné zdobení třeba do kina

Máte ráda film a zrovna společně zatoužíte po lehké romantice při troše coly a popcornu? Jasně, kino je ideální místo pro strávení valentýnského večera! Opera v Národním divadle to sice není, ale okouzlit svým vzhledem zvládnete stejně tak. Nepochybně vám vaše čerstvá zamilovanost srší z očí, ovšem rozzářit svou pleť maskou ve formě plátku růží? Jak tématické! A ta vůně? Ta ho dostane! Pokud je vaše láska v začátcích a stále trochu váháte s vyznáním lásky, naznačte to jemnou a nenápadnou manikúrou. Použít můžete svůj oblíbený styl a přidat jen jemné zdobení. Třeba malé srdíčko jako projev vaší náklonnosti.

Zajímavost: Jak to ve skutečnosti bylo s oslavou Svatého Valentýna? Na počátku všeho se nejdříve slavil svátek plodnosti. Hlavním rituálem byla jakási loterie lásky. Např. jména žen a mužů (vyznavačů boha Lupercuse) se napsala na lístečky a náhodně se losovaly dvojice, které spolu po celý rok měly intimně žít. To se pochopitelně nelíbilo katolické církvi, a tak se hledal jiný patron zamilovaných (Valentýn), který tuto „tradici“ nadobro zrušil.

pedi_1

Čeká vás večer plný tance?

Překvapily vás vstupenky na taneční večer nebo máte v plánu si svého Valentýna najít při dámské volence? Chce to dokonalost v každém detailu!         
Půvabné stíny, neodolatelná rtěnka a protančené střevíce vás tak rozhodně neminou. Jemné dotyky při tanci vám budou zdobit romanticky zářící nehty, ale co vaše nohy? Ty budou brzy unavené, proto nezapomeňte na včasnou masku na nohy a svůj čas rozhodně věnujte i pedikúřeRazítkovací metoda vám zajistí zdobená srdíčka jako z pohádky! Nebo snad chcete, aby princ na bílém koni ztracený střevíček nazouval na bolavé nohy?

34

Odvážnější drápky pro vaše kocourky

A že vás čeká noc plná vášně? Vystrčte drápky a odzbrojte partnera sexy manikúrou! No řekněte samy, který kocourek odmítne jemné šimrání na zádech sexy ostrými drápky? Absolutně žádný! Srdíčka přes celé nehtové lůžko vyjádří vaši lásku, červená je barva vášně a pokud se rozhodnete pro černou, vedle určitě nešlápnete. Přesvědčte se v galerii! Přihoďte do planoucího ohně hluboký pohled divokých očí ohraničených temnými řasami. Nenápadné mrknutí tak dostane zcela jiný rozměr!

Zdroje: 

http://dressip.com

https://stayglam.com

http://www.muxe.net

https://www.popularladies.net

https://www.instagram.com/

http://www.chytrazena.cz

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.