Novoroční výzva 4. díl: Neprávem opomíjená hnědá – barva země i horké kávy vám učaruje!

Ani hnědou na nehtech často nevídáme a já si myslím, že je to obrovská škoda, protože i s touto, na první pohled nenápadnou barvou, se dá vykouzlit naprosto úchvatná manikúra. Pojďte se se mnou přesvědčit v dalším díle naší novoroční výzvy!

Hnědá nám může připadat jako opravdu všední barva, protože ji kolem sebe vídáme prakticky všude. V dnešním díle vám chci ukázat, že hnědá má spoustu podob a může směle konkurovat těm nejoblíbenějším odstínům, kterými své nehty obvykle zdobíte. Hnědá je barvou země a lidé, kteří si hnědou oblíbili, jsou často tvůrčí, realističtí, dobrosrdeční a mají většinou jasno v tom, co chtějí nebo očekávají. Jak se říká, že někdo „stojí nohama na zemi“, tak u milovníků hnědé to platí dvojnásob. 🙂
abbcb368f63cff82e20dc006dcde575b
Hnědá není ve světě oblečení nebo doplňků ničím neobvyklým, přesto vám jako vždy dám i pár tipů na to, jak se manikúra v hnědých odstínech dá sladit s outfitem. 

Jednoduché a šik

Jednobarevné nehty ocení ty z vás, které dávají přednost jednoduchosti a složité zdobení není jejich šálkem kávy. Když už je řeč o kávě, tmavé odstíny hnědé nám určitě připomenou tento oblíbený nápoj, je to tak? 🙂 Ke kávě jako k motivu zdobení se však ještě dostaneme, zatím si vychutnáme různé odstíny hnědé v celé jejich parádě. Ať už zvolíte tmavou čokoládovou, karamelovou nebo světlejší nugátovou, přímo na vás dýchne pravá elegance a styl. Které by přece jenom zatoužily po malém zdobení, zlaté samolepicí pásky nebo kamínek bude vždy tou správnou volbou.

Tip: Ještě nemáte žádný hnědý odstín gel laku? V oblíbené řadě NANI Coffee Freak možná nejdete ten svůj!

edea6adbfbdb0318aecebc1e607d25361301_icon_cross_and_chain_wrap_bracelet_brown_gold0000199080159_creole_k10244_br_z_rl_01

V hlavní roli lesk a třpytky

Kdo z vás si potrpí na třpytky, má jistotu, že v kombinaci s hnědou budou téměř vždy vypadat velice vkusně. Zvlášť skvěle vypadá zlaté glitrové zdobení nebo již výše zmíněné zlaté samolepicí pásky podporující hřejivost hnědých odstínů. Není však nutné zůstávat pouze u zlaté, vhodný odstín dooranžova hnědou pak doopravdy rozpálí jako čokoládu s kousky chilli. 🙂

Zajímavost: Víte, že vedle korálové je barvou roku 2019 také teplý odstín medově hnědé? Tato barva uklidňuje, vyživuje, stimuluje a dodává energii, a to v závislosti na dalších barvách, které ji obklopují. Velmi oblíbená je také v interiérech, protože vnáší do našich domovů hloubku, sofistikovanost, ale především také tolik potřebnou pohodu a klid.

014c37e7c336616fed52544d046f65053549175_1_104445_1

Manikúra nejen ke kávě

Hnědá nabízí tolik možností ke kombinování! Perfektně se k ní hodí bílá, černá, šedá a celá řada odstínů béžové. Skvěle se také bude hodit technika drag marble a pokud chcete zkusit něco bláznivějšího, rozpustilé šálky s kávou nebo nápisy jsou to pravé! Nezapomeňte také na matný finiš, který může obvyklou lesklou manikúru příjemně ozvláštnit.

pn9x5q_in00721_6710s_l1600
Doufám, že se vám dnešní čokoládovo-kávová inspirace líbila a že hnědou při své příští manikúře také vyzkoušíte! Zatím přeji mnoho nápadů a jarní pohody.

Zdroj: pinterest, polyvore, instagram, claires.com, ebay.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.