Nudí vás stále stejná barva nehtů? Vyzkoušejte termo UV gely!

Celodenní vedra jsou tatam a pomalu se k nám blíží chladnější počasí, zvěstující příchod zimy. Tuším, že spousta z vás je z odchodu léta zklamaná, a ta druhá část, do které spadám i já, je naopak nadšená a radostně sleduje pomalu opadávající listí ze stromů. Ať tak či tak, z jedné věci bychom měly být nadšené všechny – konečně přichází období, kdy můžeme naplno využít potenciál termo UV gelů!
 

Že jste nikdy o termo UV gelech neslyšely?
Jedná se o barevné UV gely tak, jak je znáte. Rozdíl je pouze v tom, že termo UV gely jsou tak trochu magické – během chvilky dokážou změnit svou barvu třeba na úplně jiný odstín! Takže nejenom třeba ze světle růžové na tmavě růžovou, ale i z bílé na kovově šedou! Po pravdě nevím, jak to funguje a možná to ani nechci vědět, protože ta dávka rádoby magie tomu přidává na atraktivitě :).

termo UV gely text

Na e-shopu najdete v nabídce obrovské množství termo UV gelů – paleta odstínů je vážně široká. A i když se některé odstíny zdají na první pohled hodně podobné, nenechte se mýlit – rozdíl poznáte ve chvíli, kdy UV gel začne měnit barvu. Jeden se začne barvit do světla a druhý zase ztmavne.

vyzkoušela jeden z modrých odstínů a s novými nehty jsem vyrazila na odpolední posezení s kámoškou. Na sluncem vyhřáté zahrádce u studeného piva nehty dělaly doslova divy! Kámoška nevěřila svým očím a já si ji dobírala, že jenom blbě vidí a moje nehty se nemůžou měnit – vždyť to není možný! 🙂 Nakonec jsem ale musela s pravdou ven a přiznat, že za vším stojí termogely

termo UV gely text2

Moc pěkného efektu můžete docílit hlavně u delších nehtů. Zatímco na nehtovém lůžku, které je přirozeně teplejší, budete mít základní barvu UV gelu, u volného okraje se vám při nižší okolní teplotě nehet zbarví jinak . Změny barev jsou pěkně vidět ve studené a teplé vodě – tam je efekt okamžitý.

Termo UV gely NaniNails

S termo UV gely se pracuje úplně stejně jako s klasickými barevnými UV gely. Použít ho tak můžete jak při modeláži na už vymodelované céčko nebo ním můžete potáhnout i přírodní nehty. Efekt bude mít pořád stejně krásný.

Máte už termogely doma nebo se chystáte na jejich koupi? Tak jako tak budeme rádi, pokud se s námi podělíte o fotky svých výtvorů u nás na Facebooku!

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.