Ombré nehty – jednoduchá technika a spousta možností!

Kdo z vás ještě nezkusil vykouzlit ombré nehty? Tipuju, že moc takových mezi vámi nebude. I u mě tahle technika jasně vítězí, ale občas se dostanu do slepé uličky, kdy už mám pocit, že jsem snad všechny kombinace a zdobení vyzkoušela. Proto jsem zabrousila na svůj oblíbený Pinterest a našla nějaké nápady, jak ombré snadno oživit a doufám, že pomůžou i vám! Já jsem si už nějakou inspiraci na příště vybrala, co vy?

Že se tady najdou i ty, které techniku ombré chtějí vyzkoušet, ale neví, jak na ni? Není na ní vesměs co vysvětlovat – stačí vám houbička na make-up (já si kolikrát v nouzi vystačím i s houbou na nádobí, ale chce to pečlivěji ťupat) a nějaké barevné laky na nehty dle vašeho výběru! Pak už lak jenom nanesete v pořadí, v jakém ho chcete na houbičku a  ťupáte na nehet :). Budete to mít i všude kolem, takže jenom pak očistíte okolí odlakovačem a přetáhnete topem. Pokud ani můj návod nestačí, tady je obrázkový postup:

Návod ombré nehty

Takže ombré už všichni umíme, že? Líbí se mi, jak slečně vznikl uprostřed pěkný fialový přechod – toho docílíte tím, že budete houbičkou ťupat po nehtu nahoru i dolů a laky se vám krásně smíchají.
Mimochodem přemýšlela jsem, proč se ombré říká ombré, když je to vlastně stínování. A napadlo mě španělské slovíčko „la sombra“, které znamená „stín“, takže to asi vlastně něco společného má :).  A když jsem si to vyhledala, nebyla jsem daleko od pravdy. Protože „ombre“ pochází z francouzštiny a toto slovo popisuje stínování nebo přechod barvy tón v tónu.
Dost bylo teorie, tady je galerie! (Cha, všímáte si, jak se to rýmuje, že? :D)

Zdroj: Pinterest.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.