Pink Friday 2020: Týden plný slev pro dobrou věc

Další ročník slevového týdne Pink Friday je úspěšně za námi! Již druhým rokem jsme se rozhodli pomoct organizaci, která podporuje boj proti rakovině prsu.

Jak to funguje

Letošní ročník „Růžového pátku“ se uskutečnil od pátku 5. června do pátku 12. června 2020. Našim cílem bylo informovat zákaznice o možnosti včasné prevence karcinomu prsu a motivovat je k nákupu s 15% slevou úplně na vše, kterou mohly využít na e-shopu i v kamenných prodejnách. Mnoho z vás akci využilo a my se velmi rychle otáčeli, abychom balíčky stihli co nejdříve odeslat!

A proč byl váš nákup důležitý? Celá akce je výjimečná tím, že z každého nákupu věnujeme 3 % tržby organizaci, která pomáhá podporovat boj proti rakovině prsu. Letos jsme se proto rozhodli podpořit organizaci s názvem Aliance žen s rakovinou prsu, které jsme i díky vám mohli věnovat neuvěřitelných 97 885 Kč, což je přibližně trojnásobek loňského výtěžku!

poukaz_tisk


Kam peníze putují?

Aliance žen s rakovinou prsu byla založena již v roce 2002 a slouží jako informační a edukační centrum nejen pro onkologicky nemocné, ale také pro veřejnost. V současné době sdružuje 47 pacientských organizací, kterým poskytuje metodickou pomoc. Ve velké míře se zabývá prevencí, proto vytváří projekty a kampaně ve prospěch prevence a léčby nádorového onemocnění prsu. Kromě toho také sjednocuje snahy pacientských organizací i jednotlivců o prosazování práv a rovných podmínek k léčení a rekonvalescenci žen s nádorovým onemocněním prsu a zastupuje české onkologické pacientky v mezinárodních strukturách. Zajímavostí je, že v roce 2015 Aliance získala od AVPO ČR (Asociace veřejně prospěšných organizací ČR) hodnocení Spolehlivá veřejně prospěšná organizace.

 

Slavnostní předání

Ihned po skončení akce jsme se vydali i se šekem na necelých sto tisíc korun k zástupkyni Aliance žen Gitou Wilkonskou, abychom výtěžek, nejen za NaniNails, ale také za vás všechny, předali. „Moc, moc Vám děkujeme za Vaši iniciativu. Musím říct, že jste mě částkou opravdu zaskočili. Nikdy bych to neodhadla na tak pěknou sumu.“  Uvedla s nadšením Eva Knapp, ředitelka společnosti Aliance žen s rakovinou prsu. 

A já za sebe moc děkuji Alianci žen za spolupráci, budu se těšit na další příležitost, kdy budeme společně opět pomáhat. 

p_ed_n_eku                                                                                               

                                                                                                                                                    ko_ka_nani

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.