PINK FRIDAY: Každý nákup pomáhá!

I tento rok jsme se rozhodli uspořádat tradiční slevovou akci Pink Friday s charitativním přesahem. Svým nákupem může pomoci opravdu každý.

Co je vlastně Pink Friday?

Pink Friday je naše týdenní slevová akce, ve které nejen oslavujeme narozeniny NaniNails, ale zároveň finančně podporujeme námi vybranou nadaci. Tento rok slavíme již 10. narozeniny a třetí ročník Pink Friday.

bannery_sklik_970x310_kreslici_platno_1_kopie

Jedná se o slevovou, a zároveň charitativní akci, ve které našim zákazníkům ve dnech 6. 6.-13. 6. 2021 dáváme slevu 15 % na celý nákup a z tržeb poté věnujeme 3 % na nadaci Loono. Loni jsme takto předali téměř 100.000 Kč. V průběhu akce, společně s nadací Loono, šíříme osvětu o boji proti rakovině prsu. V rámci akce probíhá v kamenných prodejnách v Praze a Brně také ukázka samovyšetření prsu zkušenými zástupci nadace Loono.

Jak využít slevu

Slevu 15 % na celý nákup získáte v našich prodejnách automaticky, ale při nákupu na e-shopu je nutné zadat slevový kód s názvem PINK15. Slevu můžete využít na veškerý sortiment, takže pokud jste doteď otálely s koupí dražších kousků, je ten pravý čas si je pořídit, takto velká akce probíhá totiž pouze jednou za rok! 🙂

Loono

Nadaci Loono, která v Česku působí již 7 let, založila MUDr. Kateřina Vacková se spoluzakladatelkou Mgr. Zuzanou Čenkovou. Loono tvoří tým nejen mladých lékařů, ale také studentů lékařských fakult i dalších profesionálů, kteří věří, že “by pacienty neměli pouze léčit, ale také vést k prevenci nejrůznějších onemocnění.” Pod záštitou 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy působí v šesti českých městech.

Cílem působení nadace je včasná prevence nejen proti rakovině prsu. Pořádají workshopy a webináře ve školách, firmách i na festivalech. Vzdělávají veřejnost v oblasti reprodukčního (#doledobry) a duševního zdraví (#dobrenitro), prevence onkologických (#prsakoule, #verimvprevenci) a kardiovaskulárních onemocnění (#zijessrdcem). Pro nadaci Loono je důležité lidi inspirovat, aby se o sebe zavčas a bez stresu starali. Nabízí také online poradenství, píší svůj vlastní blog a tvoří podcasty.

Za 7 let Loono ušlo velký kus cesty – vyškolili přes 100 tisíc lidí, uspořádali na 2 000 workshopů a rozšířili vzdělávání o další důležité preventivní kampaně. I přesto si je stále velká část veřejnosti pamatuje, zejména díky jejich první ikonické kampani #prsakoule. Po jednom takovém workshopu si díky samovyšetření nejeden člověk nahmatal bulku včas a zachránil si tak život. Celkem se jim takto ozvalo přes 50 lidí.

„Samovyšetření je metoda, která dokáže odhalit i nádor třeba v období mezi prohlídkami. Čeho byste si měli u vyšetření všímat? Jakékoliv změny. A změnu poznáte jedině tak, že si prsa pravidelně budete vyšetřovat. Každý člověk zná své tělo lépe než kdokoliv jiný, a tak jedině on může jakoukoliv odchylku od normálu postřehnout včas, uzdravit se a vyhnout se nepříjemnému léčení,“ radí na závěr tým nadace Loono. Podrobný návod na samovyšetření naleznete ZDE

newsleter_04_cz
ko_ka_nani

 

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.