PINK FRIDAY 2021: Slevová akce pro nadaci

V červnu 2021 jsme se již potřetí rozhodli uspořádat tradiční slevovou akci Pink Friday, díky které jsme finančně podpořili nadaci Loono! 

V rámci slevového týdne Pink Friday, který probíhal od 6. do 13. června, jsme se rozhodli již potřetí pomoci nadaci, která se specializuje na boj proti rakovině prsu. Tentokrát jsme si vybrali nadaci Loono, která vzdělává veřejnost v oblasti prevence onkologických a kardiovaskulárních onemocnění, které jsme, i díky vám, věnovali přes 200 tisíc korun! 

Jak akce probíhala?

Ve slevovém týdnu jste mohli nakoupit náš veškerý sortiment s 15% slevou, což už je pořádná slevička! Mnoho z vás ji také využilo, za což jsme velmi rádi, protože jsme tradičně z tržeb za toto období odložili přesně 3 %, které jsme se rozhodli věnovat právě nadaci Loono. V průběhu akce jsme společně s nadací také šířili osvětu o boji proti rakovině prsu. V rámci akce totiž probíhala v kamenných prodejnách NaniNails v Praze a Brně ukázka samovyšetření prsu i varlat (#prsakoule) zkušenými zástupkyněmi nadace Loono, kterým tímto velmi děkujeme za názorné ukázky i zajímavé informace.

Předání šeku

Ihned po skončení Pink Friday jsme se vydali i se šekem na krásných 201 822 Kč do ostravské prodejny, kde na nás čekala zástupkyně nadace Loono Tereza Jančíková, aby šek převzala: “Chtěla bych moc poděkovat celé společnosti NaniNails a velký díky patří i vám (pozn. zákazníkům) – díky vám můžeme nadále pokračovat v šíření osvěty, bez vás bychom to nezvládli, děkujeme.”

dsc08346

Předávání se uskutečnilo za přítomnosti majitelů společnosti NaniNails a našeho ambasadora Leoše Mareše, který tuto akci aktivně podporoval. 

avideo
Pro přehrání videa klikněte na obrázek

Minulé ročníky

V prvním ročníku slevové akce Pink Friday, která se uskutečnila v roce 2019,  jsme pomohli organizaci Mamma Help, kterou jsme obdarovali částkou přes 36 000 Kč. V druhém ročníku, tedy v roce 2020, jsme se rozhodli pomoci organizaci s názvem Aliance žen s rakovinou prsu, které jsme věnovali téměř 100 tisíc korun.
newsleter_04_cz
ko_ka_nani

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.