Pomoc! Která sada na gelové nehty je ta nejlepší? My víme!

Už je to dlouho, co jsme se bavili o sadách na nehtovou modeláž. Proto nepřicházelo v úvahu nic jiného, než nejen připomenout článek o gelových sadách (a vše to pěkně shrnout), ale také oprášit design balení a dát tomu všemu úplně nový šmrnc! Chcete začít s gelovými nehty, ale nevíte, co vše je k tomu vlastně potřeba? Tak čtěte dál a zjistěte, která sada je pro vás ta pravá!

krabice_w640
Kdy si sadu pořídit?

Kdykoli usoudíte, že chcete mít svoji manikúru dlouhodobě pod kontrolou. Nebaví vás věčně si domlouvat schůzky a pak čekat s odrostlými nehty, než na vás přijde řada? Chcete si vždy přesně na míru zvolit druh zdobení? Ano? V tom případě máte jasno – s trochou cviku a snahy můžete mít zanedlouho stejné výsledky jako profesionální manikérka. Pořiďte si kompletní sadu a máte jistotu, že jste na nic nezapomněly. Navíc ušetříte přibližně 500 korun, než kdybyste si chtěla vše kupovat zvlášť, a to už stojí za to.

Malý tip: Pokud se na gel necítíte, ale nebaví vás lakovat si nehty co třetí den, pak můžete zkusit gel lak. Vydrží téměř tak dlouho jako gel, ale práce s ním je jednodušší. Jakmile se naučíte s gel laky, tak ani práce s gelem už pro vás pak nebude záhadou.  😉

Jaké jsou dva hlavní rozdíly mezi sadami na modeláž gelem?

Je to jednoduché! Rozdíly jsou ve velkosti sady a v barvě lampy. Vybrat si můžete ze sady základní velikosti „M“ nebo rozšířené sady „L“. Když už budete vědět, jak velkou sadu chcete, můžete se ještě rozhodnout, která barva UV lampy se vám nejvíce líbí. Všechny sady obsahují NANI UV lampu s výkonem 36 W a čtyřmi žárovkami. Samotné lampy jsou naprosto standardní, výkonné a spolehlivé. Takže vám zbývá už jen zvolit, jestli to bude bílá, černá, stříbrná nebo růžová. ☺

lampy

Méně je někdy více?

Je třeba si dobře rozmyslet, jakou sadu chcete. Nezáleží, jestli už máte s modeláží zkušenosti nebo ne, protože každá sada obsahuje podrobný návod jak postupovat a na internetu naleznete spoustu videí, kde uvidíte tvorbu zkušených manikérek v akci krok za krokem. Záleží ale, jak často chcete nehty sobě nebo někomu jinému dělat. Pokud nejdřív začnete s občasnou modeláží u sebe nebo kamarádek, postačí vám menší sada. Jestli plánujete rozjet modeláž ve velkém, rozhodně doporučuji velkou sadu.

NANI sada na gelové nehty velikosti „M“


0971_1_w640

Lampa v sadě je samozřejmostí, bez ní by to prostě nešlo. A co dál?

Ještě před samotnou modeláží je třeba nehty zapilovat, očistit a upravit. K tomu vám poslouží pilníky (9x), pomerančová dřívka (10x) a primer na odmaštění nehtu.

Máte dvě možnosti jak nehty vytvořit. Buď zvolíte stavbu pouze gelem (náročnější varianta, pro kterou se využívají nehtové šablony (ty nejsou součástí sady), nebo použijete nehtové tipy (celkem 200 kusů v sadě), které přilepíte pomocí lepidla (také součástí sady) a poté začínáte se samotnou modeláží barevnými gely.

Malý tip: Doporučuji dokoupit si podkladový base gel, který není součástí sady, ale je třeba, aby vám na nehtech barevné gely vydržely co nejdéle.

Se samotnou modeláží vám pomůže bílý a růžový gel a nakonec vrchní gel pro perfektní lesk i odolnost, s aplikátorem pro lehčí manipulaci.

Každý má jiný vkus, takže další barvy už si musíte vybrat podle svých preferencí. Nesmím zapomenout také na cleaner (odstraňovač výpotku), který je nepostradatelným pomocníkem při každé modeláži. Výpotek je lepkavá tekutina, která se po vytvrzení gelu vysráží na jeho povrchu. Je třeba jej ve většině případů odstraňovat. 😉

V sadě dále najdete pořádné klubko buničiny, štětce na gel, gilotinu na tipy, výživný olejíček a glitry na ozdobu nehtů, takže budete zásobené dostatečně dlouho dopředu. Ale pozor! Gel na nehtech výborně drží (za předpokladu, že je dodržen správný postup při modeláži) a jen těžko ho sundáte bez pomoci acetonu! Ten není součástí menší sady a silně doporučuji jej pořídit.

NANI sada na gelové nehty velikosti „L

0974_1_w640

Má v sobě vše, co její méně obsáhlá kolegyně, avšak s tím rozdílem, že lahvičky a balení mají (téměř vždy) větší obsah. Navíc v sobě sada ukrývá i podkladový base gel, který menší sada postrádá.

Se sadou „L“ dostanete i více barevných gelů, o dost více tipů (dohromady 1000 kusů!), pořádnou nadílku zdobení (od třpytek, přes nitky až k samolepkám), více štětců na modeláž i více buničiny. Jednoduše se od vás očekává, že gelové nehty nebudete dělat jednou za měsíc, ale budete se oddávat modeláži co nejčastěji.

Velká sada má i aceton, který v menší sadě chybí, ale nanejvýš doporučuji zvlášť dokoupit nehtové šablony, se kterými budete (kromě tipů) dřív nebo později pracovat. Jinak v ní ale najdete naprosto vše a ještě toho není málo. ☺

Není třeba se bát!

Jste úplný nováček a zamotala se vám hlava už jen z toho výčtu potřeb k modeláži? Není vůbec třeba od gelů utíkat. Techniku, jak s celou řadou tekutin a výrobků pracovat si osvojíte rychle a poté už bude jen nutné zlepšovat se s praxí. Je možné, že se vám s první modeláží nehty moc nepodaří, ale to asi nikomu, kdo kdy zkoušel na vlastní pěst gelové nehty. Druhý pokus už vyjde lépe a potřetí už vaše nehty budou sklízet chválu od širokého okolí. Platí zde hesla „Žádný učený z nebe nespadl.“ a „Chybami se člověk učí.“. ☺

Podtrženo, sečteno!

Teď už máte přehled, co která sada obsahuje a v čem se liší. Už záleží jen na vás, jestli začnete s menší sadou a „prokoušete“ se technikou, než dokoupíte zásoby gelů a zdobení, nebo to rovnou rozjedete s velkou sadou, ušetříte a předzásobíte se i na nehty všech kamarádek.

Do sad na gelovou modeláž jsme dali ověřené a nejoblíbenější produkty, které si naše zákaznice dlouhodobě chválí. Při správném postupu s nimi tedy budete 100% spokojeny a my budeme rádi, že se vám s našimi výrobky daří.

Nehtová modeláž, to je obrovský svět technik a možností. Jestli máte jakoukoli otázku, jen se nebojte napsat na náš Facebook, kde vám moc rádi poradíme a vše vysvětlíme. Hlavně se nám nebojte pochlubit fotkou, jak se vám první modeláž povedla. Hodně zdaru!

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.