PRIME LINE: Nová řada modelovacích UV gelů

Přicházíme s novinkou v podobě zbrusu nové řady modelovacích gelů Prime Line, díky kterým vytvoří dokonalou modeláž zkušená nehtařka i začátečník! Tak se na ně pojďte se mnou podívat! 

Extra hustý stavební gel

UV gel z řady Prime Line je tak hustý, že s ním dokonalé nehty vymodeluje i začátečník. Gel totiž nikde nestéká, a tak při samotné modeláži nemusíte zápasit s časem jako je to u jiných stavebních/modelovacích gelů. Narozdíl od polygelu k němu není potřeba žádný liquid, a tak si vystačíte pouze s tímto gelem. 

Pod UV gely z řady Prime Line není potřeba dávat bázi, ale je důležité nehet připravit, stejně jako u jiných modeláží. To znamená nehty důkladně zmatnit brusným blokem či pilníkem o hrubosti 180 či 240, odmastit nehty Nail Prepem a použít přilnavač v podobě Primeru Bonder

prime_line_post


Vyberte si ten svůj

UV gely z řady Prime Line nabízíme rovnou ve 4 odstínech, a to v transparentním, tělovém, světle růžovém a tmavě růžovém. Vybírat můžete také ze dvou velikostí, můžete zkusit na zkoušku 5 ml balení nebo si můžete rovnou pořídit větší 15 ml balení. 

Gel vytvrdíte po dobu 60 vteřin v jakékoliv UV/LED lampě o výkonu 48 W a výš! Pamatujte na to, že gel není samovyrovnávací a zůstane tak, jak jej nanesete. Pokud se vám podaří vytvrdit nerovný nehet, jednoduše setřete výpotek cleanerem a nehet vymodelujte pomocí pilníku do požadovaného tvaru. Poté stačí nanést barvu či závěrečný finish a máte hotovo!


Tip na zdobení

Díky extra hustému stavebnímu gelu Prime Line můžete vytvořit také dokonalé 3D zdobení. Jednoduše požadovaný tvar vymodelujte a vytvrďte v UV/LED lampě! 

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.