Rak, lev a panna – nehty v barvách, které vám určily hvězdy!

Jsme tu opět s naší speciální čtyřdílnou inspirací. Tentokrát se zaměříme na letní znamení raka, lva a panny. Víte, jaké jsou vaše silné a slabé stránky? Jaké jsou vaše hluboko zakořeněné charakteristické znaky? Každý z nás je jiný a přesto si všichni raci zakládají na romantice, lvi na sebejistotě a panny na důslednosti. Které měsíční kameny podtrhují vaši přirozenost? Jaká barva drahokamů k vám patří? Neváhejte a pusťte se do čtení i do našich speciálních galerií!
 

 

4 rakRak

Raci jsou jedním z citově nejsložitějších znamení zvěrokruhu. Jsou nesmírně soucitní, citliví, vnímaví a laskaví. Tyto silné city je činí závislými na blízkých lidech. Dokážou se pro své milé obětovat na úkor svého vlastního dobra. Jejich slabinou je častá předpojatost. Nemají rádi změny. Naplňuje je starost o své nejbližší, kterým chtějí poskytnout pocit jistoty a bezpečí. Jejich měsíční kameny odráží račí oddanost a citovost.
 

Měsíční kámen – je kamenem lásky, ochrany, spánku a klidu. Ideální pro raky. Pomáhá řešit problémy mezi milenci, nespavost i rozbouřené city. Blahodárně působí na zažívací trakt, reprodukční orgány, hormonální systém nebo na napětí při menstruaci.

Smaragd – symbol lásky, peněz i mentální síly. Má za úkol udržovat partnerské vztahy v rovnováze. Přináší přátelství, uklidňuje city. Posiluje paměť a zvyšuje vnímavost. Blahodárně působí na zrak a nervy.

Perla – znamení svatby, štěstí a lásky. Značí taktéž ženskou krásu a rafinovanost. Přivolává úspěch, spokojenost a štěstí v rodinném životě. Chrání před stresem. Posiluje moudré a čestné chování.

 

4 levLev

Sebejistí lvi nenesou své jméno pro nic za nic. Jsou opravdu jako králové šelem. Jsou vznešení, důstojní a společenští. Ovšem dokážou být i pyšní a domýšliví. Mají rádi, když k nim lidé vzhlíží a obdivují je. Všechny své záležitosti si nejraději řeší sami.
Mají své ustálené názory, kterých se drží. Mají-li možnost, pak se vyžívají v extravaganci. Nemají problém se velkoryse podělit o své bohatství se svými blízkými.
Zlatavé odstíny podtrhují jejich charakter. Patří jim kameny zlaté, jako je jejich majestátní hříva.

Tygří oko – přináší peníze, energii i odvahu. Tento ochranný kámen podporuje tok energie v těle. Přitahuje peníze a bohatství. Pozitivně působí na činnost mozku, očí i krk. Mírní stres, deprese a vznětlivost. Pomáhá při zkouškách a důležitých jednáních.

Jantar – náleží elementu ohně a Slunci. Jde o silný uzdravující kámen, který pohlcuje negativní energii a nastoluje v těle rovnováhu. Zvyšuje u člověka důvěru. Přitahuje přátele a partnera osamělým jedincům. Navíc dokonce i zvyšuje přirozenou krásu nositele.

Zlato – je znakem ryzosti a věčnosti. Barva tohoto kovu se přirovnává ke slunečním paprskům. Už od pradávna se věřilo, že Slunce nikdy nevyhasne a zlato nevybledne. A přesně tak má tento kov chránit před „vyblednutím“ i lásku a ryzost vztahu. Už víte, proč si páry u oltáře mají vyměnit právě prsteny z ryzího zlata?

 
 

4 pannaPanna

Jemné vzezření panny je opakem jejího silného nitra. Významnou roli v životě každé panny hraje smysl pro praktičnost, systematičnost a důslednost. Potřebují mít věci naplánované a do puntíku uspořádané. Ovládají své city. Neukazují své slabosti a je pro ně těžké se na někoho plně spoléhat. Jsou to šetřivé detailistky, které mají rády věci podle svého. Jejich silné nitro charakterizují kameny tmavých, výrazných barev.
 

Lapis lazuli – snižuje horečku, odstraňuje krevní obtíže, napomáhá ke zmírnění migrény. Přináší tělu i duši klid a mír. Dodává člověku soucit, poctivost, čestnost. Podporuje kreativitu. Upevňuje vztahy. Posiluje zrak, hlasivky a imunitní systém.

Olivín – ochranný kámen přitahující peníze, lásku a štěstí. Užívá se jako amulet. Mírní depresi. Působí na kůži, posiluje metabolismus. Potlačuje žárlivost, lítost, letargii. Léčí problematické vztahy. Odstraňuje staré pocity viny a lpění na minulosti.

Modrý safír – je spojován s láskou a čistotou. Přináší tělu klid. Podporuje věrnost. Přitahuje bohatství a prosperitu. Potlačuje deprese, negativní myšlenky a napětí. Umožňuje lepší soustředění. Posiluje oči, cévy a žlázy.

A to je pro tentokrát vše. Jak se vám inspirace na horoskopové nehty líbila? A co naše galerie? Pokud jsme se stále netrefili do vašeho znamení, tak se nemusíte bát. Příště může být speciální magická galerie určená právě vám! Sdělte nám vaše názory na našem Facebooku a nenechte si ujít další díl horoskopové inspirace!

Zdroj: Pinterest.com a Devianart.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.