Šeříková inspirace: Provoní byt a ozdobí nehty!

Šeříková sezóna je tu! Květy obsypané vzrostlé keře sytí vzduch omamnou vůní, která zaujme každého, kdo se k rostlinám jen přiblíží. Šeříky milujeme i pro jejich nádherné barvy. Je na čase všechny ty překrásné odstíny propůjčit i vaší manikúře. Proto jsem tu já, kočka NANI, a galerie plná růžovofialové inspirace. Vrhněte se na ni!

lilaccollage

Tolik možností!

Květy šeříků se pyšní barevnou škálou od bílé přes různě výrazné odstíny růžové, která se vlévá do bledě fialové, někdy i blankytně modré nebo až tmavě fialové barvy. Je jedno, na jakou z těchto variant narazíte, pokaždé je nádhera na keře pohledět. Nejvíce je u nás rozšířená jemná pastelově fialová variace šeříků a z této krásy někdy až přechází oči. A bolí nos :).

Šeříky kvetou začátkem jara, nejčastěji na pomezí dubna a května. Po prvních jarních kvítcích jsou bohaté trsy šeříků vítanou pastvou pro oči. Ovšem, pokud jde o vůni, jsou na ni dva protichůdné názory. Někdo ji miluje, jiný ji nemůže vystát. Proč? Jelikož je opravdu, ale opravdu výrazná. Já osobně se jí nemohu nabažit, šeříky patří mezi mé oblíbené rostliny. Je úžasné, že i malá větvička ve váze vypadá jako celá kytice a i malý kvítek dokáže provonět celý byt.

Věděly jste? Šeříky se k nám dostaly z Asie a moc se jim tu daří. Češi si v nich našli značnou oblibu o to více, že jsou spjaty s naší historií, konkrétně se Dnem vítězství. Řeč je o konci druhé světové války, kdy naši zpustošenou zemi osvobodili vojáci spojenecké armády. Lidé na důkaz vděčnosti nosili vojákům krásné šeříky a zdobili s nimi i obrovité tanky.

A teď k tomu, proč jsme všechny tady. Samy musíte uznat, že barvy šeříků – a je jedno, který odstín zvolíte – jsou jako dělané pro jemnou jarní manikúru. Všechny odstíny spolu pěkně ladí, proto se nebojte odstíny růžové a fialové kombinovat, sluší jim ombré, nejrůznější zdobení od kamínků po pigmenty a božsky také vypadají doplněné bílou.

A co bych to byla za kočku, kdybych vám nedoporučila ty nejhezčí odstíny pro své i vaše drápky.

Pokud pracujete s gel laky, doporučuji odstíny:
Transparent Pink, Marshmallow Pink, Sweet Pink, Romantic Pink, Lavender a Pastel Blue.

Vybírat můžete i z kolekcí NeoNail Pastel Romance, Boho,Colors of Freedom a Delicious

A jestli máte raději gely, určitě najdete to pravé šeříkové v kolekci pastelových odstínů.

Květinovým barvám také moc sluší pigment Aurora, který manikúře dodá mystický odlesk. A za zmínku určitě stojí i nějaké to „sypání“, obzvláště pěkný je glitrový prach Summer nebo puntíky Glitter Neon MGP.
bbccaa
Jak se vám inspirace líbila? Věřím, že si z odstínů vyberete a doufám, že se mi na Facebooku pochlubíte krásnými šeříkovými nehty. Jestli vám náhodou inspirace z galerie nestačila, určitě vyrazte na procházku ven. Rozkvetlými voňavými keři se to teď hemží na každém rohu. Přeji vám krásné počasí a dokonalou manikúru!

Odkazy:

atestnaildesign.com, bestartnails.com, bestartnails.com, coinoku.com, cuded.com, daneloo.com, diaror.com, estiloennia.com, excitingsummernails.top, fashioneal.com, funacrylicnails.top, gardenphotoworld.blogspot.com, glamadvice.ru, koees.com, ladiesstyled.com, liketogirls.com, m.ok.ru, nailtrends.site, naturegirlnails.com, ournail.com, perfecttoenails.com, revelist.com, roseidea.com, style2t.com, styleyou7.com, thegelnailplace.com, tricksbeauty.com, weddingforward.com, weeklystyles.com, weheartit.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.