Svatý Valentýn: Ozdobte svou manikúru!

Blíží se Svatý Valentýn a to je ten správný čas pro zamilovanou manikúru! Inspirujte se naším zdobením a vykouzlete si ty nejkrásnější nehty!

A zase ta červená!

Pozor na to, není červená jako červená! Existuje široká škála červených odstínů, které se od sebe liší nejen svou světlostí, ale také svými podtóny. Pravidlem je, že pokud máte teplý podtón pleti, budou vám slušet červené odstíny s oranžovým podtónem. Pokud jste však studený typ a máte pokožku více do růžova, budou vám slušet ty červené, které v sobě mají kapku růžové či fialové barvy. Mysleli jsme na všechny, a proto jsme pro vás připravili novou valentýnskou kolekci gel laků z řady Professional s názvem Lovely Kiss, která obsahuje škálu červených odstínů, ze kterých si vybere opravdu každá z vás!

tipy


Vsaďte na vodolepky!

S novinkami ovšem nekončíme! Letos jsme se na Valentýn důkladně připravili, a proto vám můžeme nabídnout také nové zdobení v podobě vodolepek, které jsou vhodné jak pro zamilované, tak i pro singles! Omrkněte všechny motivy a mějte to nejkrásnější zdobení ve vteřině!

valentyn

Hrajte si s odstíny!

Nemáte vodolepky ani jiné zdobení, ale přesto se chystáte svou manikúru oživit? Pokud máte doma více odstínů a zdobící štěteček či sondu, máte vyhráno! Jednoduše si své zdobení namalujte! Pro inspiraci vám přikládám pár obrázků s jednoduchými motivy, které zvládnete hravě namalovat i nedominantní rukou! Je to opravdu jednoduché a zvládne to každá z vás, tak se nechejte inspirovat.

na_vrh_bez_na_zvu Doufám, že jsem vás alespoň trochu inspirovala, budu moc ráda, když ve svých stories s valentýnskou manikúrou označíte i náš profil @naninailscz, abych se mohla pokochat nad vašimi výtvory!newsleter_04_cz
ko_ka_nani

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.