Tajný tip na nejkrásnější nehty – použijte razítko!

Zajímá vás razítkování? Tak to si držte klobouky, protože tenhle článek bude nabitý informacemi! Podíváme se na nové razítkovací destičky a představíme si je, pak taky mrkneme na nové razítkovací laky, které vám s touhle technikou budou pomáhat jedna radost a nakonec nahlédneme na Instagram, kde najdete profil slečny, která je posedlá razítkováním a neonovými odstíny barev! Těšíte se? Já taky! Tak jdeme na to! 🙂
 

Razítkování jsem se tady už dlouho nevěnovala, přestože je to moje oblíbená technika zdobení nehtů. Ale když teď přišly ty nové destičky, nemůžu to opomenout! Všechny nové destičky najdete na e-shopu NaniNails v podkategorii zdobících destiček NANI. Jsou kvalitně vyražené, takže se s nimi dobře pracuje a navíc jim do karet přihrává i cena – klasická kulatá destička stojí jen 37 Kč!

Razítkovací destičky NANI

A ty vzory! Když jsem všechny nové razítkovací destičky uviděla, přecházel mi zrak a v mysli se mi vyrojilo tisíc nápadů, co bych s nimi dokázala vytvořit! Svou oblíbenou si tam najde snad každá z vás. Převažují v nich hlavně přírodní vzory a témata, krajky a abstraktní obrazce. Najdete na nich ale i témata jako je hudba, Egypt (to třeba na dovolenou 🙂 ), motýlci, safariLondýn, nebo nám blízké – laky na nehty :).

Nejvíc legrace si ale užijete s velkoformátovými destičkami! Ty mají navíc v názvu slůvko „flowers“, které napovídá, jaké vzory byste od nich měly čekat. Koukněte samy – vidíte, jak se s ní dokážete vyřádit? 🙂 I kočička je tam schovaná! Všechny velké destičky najdete pod názvem NANI zdobící destička XL.
blaszkadflower20
Abyste nezplakaly nad výdělkem, nezapomeňte na razítkování použít správný a VHODNÝ lak na nehty. K tomu vám doporučuji i novou řadu razítkovacích laků, které jsou opravdu krásně pigmentované a jsou i v zajímavých odstínech – co třeba fialový, modrý nebo zlatý?

 

 
A co s destičkou, když už ji máte doma? Zkuste nějaký vyloženě letní nápad! Je tady doba neonově zářivých barev, tak co to takhle zkombinovat?

Teď se dostáváme k Instagramu, jak jsem vám v úvodu článku slíbila. Na něm najdete neonovo-razítkovou maniačku s nickem Clairestelle8. Béžovou u jejích výtvorů moc nečekejte. Její nehty totiž září všemi barvami a vy se nimi můžete snadno inspirovat!

Nejenom totiž, že se svými nehty na Instagramu pochlubí, ale zároveň vám ráda ukáže, jak na ně. Abych vás navnadila na kouzla s razítkovacími destičkami, mrkněte na jeden její mininávod! Jestli vás můj tip zaujal, budu se těšit na vaše vlastní výtvory – posílejte je třeba na Facebook NaniNails, ráda je pak zveřejním!

 

 

zdroj: Instagram.commarinelovespolish.blogspot.fr

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.