Velká jarní inspirace: Sladká tečka jara s kolekcí Cupcake!

Máte hotový velký jarní úklid, vyzdobený byt a napečeno na týdny dopředu? A nezapomněly jste „zapéct” v UV/LED lampě i své nehty?! Pokud ano, mám pro vás perfektní inspiraci na jarní, nebo dokonce cukrářské téma. S kolekcí gel laků NANI Professional Cupcake svoje nehty sladíte s probouzející se přírodou, ale taky se sladkými dortíky. Co víc si přát? Čtěte dál!

Kolekce gel laků NANI Professional Cupcake

Vážené dámy, slečny a kočky, dovolte mi mého oblíbence. Je tu zbrusu nová kolekce gel laků s názvem Cupcake! Představily jste si barevný krém na nadýchaných muffinech a vůni kávy? Tak to je přesně vončo. K tomu si přimyslete ještě domácí pohodu, nožky nahoře, barevné tulipány a paprsky slunce ve vašem obýváku. Chybí k tomu něco? ANO, přece sladěná manikúra! Tak co, kterou z 9 pastelových barev si vyberete?cta_cz

Chladivý mentol

odstavec_1Mátově zelenou vám snad nemusím ani představovat. Tato barva obsazuje první příčky všech jarních barev. A není divu, po zimě je to první přírodní barva, kterou vidíme. V Cupcake kolekci najdeme celkem 3 mentolové  odstíny. Na výběr máte z odstínů Mojito Mint připomínající barvu máty, taky cítíte tu vůni? Při objevení odstínu Pistacchcio Ice Cream se vám nepochybně začnou sbíhat sliny po krémové pistáciové zmrzlině a odstín Touch of Heaven? Název mluví za vše!

Můj favorit: Odstín dotýkající se nebes – Touch of Heaven. Lépe bych to neřekla, tohle jsou skutečná nebesa. Úplně čistá, klidná, bez jediného mráčku. Nebo snad nadýchaný, vyšlehaný smetanový krém? Jak je libo. Tento odstín je perfektní pro všechno. Lze ho kombinovat s jakoukoli další barvou, vaši manikúru nádherně zjemní a vyladí k dokonalosti. Zkuste přidat lešticí pigment nebo kamínek a jarní sluníčko už zařídí pomyslná nebesa na vašich nehtech.

Jako marcipán

odstavec_2Další skupinou barev z této kolekce jsou odstíny připomínající marcipán. Jsou totiž dokonale sladké! Odstín Papaya Dizzle svým názvem i vzhledem připomíná tropické sladké ovoce, které je s jarem stále blíž a blíž! A kdo z vás se může utlouct po gumových medvídcích? Odstín Lemon Sorbet vás překvapí jemně žlutou barvou stejně tak, jako vás pokaždé překvapuje chuť citronových gumídků., třebaže chutí jsme vystřídaly spousty a přichází na řadu další a další. Malinové makronky? Nadýchaný maršmeloun? To je odstín Marshmallow!

Můj favorit: Sladký Marshmallow to je něco pro milovníky jarních grilovacích večerů. Kdo z vás miluje opékané maršmelouny na ohni? Tato jemně růžová trendy barva dostane každou z vás. Jednou vrstvou se přiblížíte nude efektu a dvěma třeba voňavým rozkvetlým třešním. Do líbajícího prvního máje máte ještě nějaký čas, ale kdo je připraven… toho pusa nemine :). Budou vám doslova líbat ruce, věřte mi!

Voňavé šeříky

odstavec_3S příchodem jara přichází i velké množství vůní rozkvetlých stromů, květin a keřů. Co takhle slunce a linoucí se vůně šeříků? Mrknutím oka si ji připomente fialově laděnými odstíny Blueberry Mousse, Lavender Muffin a Pitaya Topping.

Můj favorit: Lavender Muffin – to je levandule a její harmonická vůně, relaxační pohoda a představa krásné Provence. To já můžu. Jako správná kočka také ráda mlsám a takový levandulový muffin? Proč ne!

A to už by stačilo, jinak ze mě za chvíli bude sice voňavá, ale pěkně kulatá rozmlsaná kočka. Vám poradím mrknout na e-shop, vybrat ten nejlepší odstín lahodící vašemu oku a užívat si jarní dny. Jaký odstín jste si vybrala právě vy mi napište do komentářů na našem Facebooku nebo Instagramu,  budu se těšit.

Zdroje:

bestartnails.com
naildesignsjournal.com
bestartnails.com
vk.com
mona-beauty.co.uk
nail.keywordstr.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.