Dejte svým nehtům křídla a povzneste se do nebes!

Taky patříte mezi milovníky jara a vše, co k němu patří? Perfektní, jste tu správně! Dnes pro vás mám super tip na zdobení manikúry snadno a rychle s neobvyklou jarní tématikou. Společně se naučíme nový nail art téměř jedním tahem. Jste zvědavé, co to bude? Pojďme na to!

ptaci_cta_cz_1_
Zpěvní ptáci jako poslové jara

Co víc k jaru patří než probouzející se příroda za doprovodu štěbetání zpěvných ptáků? A protože první jarní den už máme za sebou, je nutné se s přírodou dokonale sladit. Co byste řekly na manikúru ozdobenou veselými ptáčky? Při tvoření se rozhodně nebudete nudit a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Ačkoliv jde o takový malý nail art, ukážu vám, jak na to snadno a efektně. A protože trénink dělá mistra, na své si přijdou i zkušené nehtové stylistky. Kromě návodu na vás čeká hezká inspirace, tak rychle, ať vám to neuletí!

Tip: Na našem e-shopu najdete nové vodolepky s jarní tématikou.

  1. Nejdříve si vyberte podkladovou barvu pro své umění. V našem případě to je modrá, která symbolizuje nebe. Pro náročnější dámy lze pomocí zdobicího štětečku bílou barvou naznačit nadýchané mraky.

  2. Nyní si připravte zdobicí štěteček a libovolnou barvu. Jednoduchým tahem vytvořte větev stromu, na kterou později usadíte ptáčka. Nemusíte se ničeho bát, větve na stromech zpravidla rovně nerostou. Pokud chcete, můžete svou větev doplnit o další, anebo taky nemusíte mít žádnou. Vše je na vaší fantazii.

  3. Kousek nad nakreslenou větev si udělejte tečku. Tu postupně zvětšujte tak, až vytvoříte malou hlavu ptáčka.

  4. Pod vytvořenou hlavu následně nakreslete tvar brambory. To určitě zvládne každý! Nyní máte takového malého sněhuláka.

  5. Na bok hlavičky jemně ťukněte štětcem a rázem máte hotový zobák. Jemnými tahy na spodu „brambory“ vytvořte ocas a můžete letět!


Pro lepší orientaci a dodání odvahy si nezapomeňte pustit video s návodem. Stačí vám po očku mrknout a je z vás hotová umělkyně.

 

Pro případ neúspěchu můžete zkusit tzv. trojkovou metodu! Stačí nakreslit nepovedenou trojku a symbol letícího ptáčka je na světě, mrkněte!


Držím palce a budu se moc těšit na vaše výtvory v komentářích na našem facebookovém a instragramovém profilu!


Zdroje:

https://www.youtube.com/watch?v=h2kElEwDx3E

https://www.youtube.com/watch?v=VmbmYI8Z1b4

cuded.com
modnepaznokcie.pl
naildesignsjournal.com
pinterest.com
bestartnails.com
vk.com
webstaqram.com
instagram.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.