Pod lupou: Samolepky – věrný pomocník pro dokonalou manikúru

Samolepky na nehty si vydobyly své místo v manikérských srdcích mnoha z vás. A taky aby ne. I přes svou jednoduchou aplikaci totiž dokáží udělat z obyčejných nehtů učiněný poklad. Dneska se na tohle zdobení podíváme zblízka. Zajímá vás, jakou manikúru můžete vytvořit se samolepkami, které najdete u nás na e-shopu? Tak čtěte!

Když se řeknou samolepky na nehty, vybavím si obrovské množství vzorů a motivů. Jsou jedním z typů zdobení, se kterým vytvoříte perfektní manikúru vhodnou snad pro každou příležitost! V čem ale vězí to pravé kouzlo samolepek a proč jsou při tvoření tak oblíbené? 

  • rychlá a jednoduchá aplikace (k aplikaci nepotřebujete nic navíc, snad jen nůžky)

  • nízká cena

  • nepřeberné množství motivů

  • dobrá kvalita a výdrž

Všechno má ale své pro a proti. A to i samolepky. Jaké nedostatky u nich můžeme očekávat?

  • Oproti vodolepkám jsou vystouplejší, přechod mezi nehtem a samolepkou tak může být viditelný.

  • Po nalepení drží a nehnete s nimi.

Poslední bod – výdrž – je sice zmíněn i ve výhodách, ale to právě i z toho důvodu, že hodně záleží na úhlu pohledu. Někdy se zadaří” a samolepka zůstane tam, kde ji zrovna nechcete a jinam už ji nepřelepíte. V takových případech je pak stálost samolepky spíše na škodu.

Ale přejděme k tomu příjemnějšímu. Z našeho e-shopu jsem vybrala dva typy samolepek, které opravdu stojí za to, a hlavně díky kterým bude vaši manikúru obdivovat každý! Jaké to jsou?

Klasické 2D samolepky

Začneme tím nejjednodušším, protože v jednoduchosti je co? No přece krása! Tato skupina 2D samolepek nám otevírá zcela nové možnosti tvoření. Ukrývá se v ní totiž spousta motivů, pomocí kterých vytvoříte opravdu působivou manikúru. I když některé nehty v galerii nejsou ozdobeny přímo samolepkami, jako inspirace pro váš další výtvor poslouží skvěle. Co třeba vykouzlit na nehtu během vteřiny něžné mašličky nebo zamilovaný nail art?
sam1sam2sam3sam4sam5sam_6

3D samolepky

Opravdovou libůstkou jsou ale 3D samolepky. Ty se jen tak neokoukají! Mají totiž jedinečnou texturu s originálním efektem, takže s nimi snadno a rychle vytvoříte manikúru, kterou vám bude každá závidět. Inspirujte se v galerii, jaká manikúra se dá snadno napodobit s našimi samolepkami, a ještě k tomu ve 3D!
sam7sam8sam9sam10sam11sam12  

A to už je pro dnešek všechno. Co říkáte na tvoření manikúry se samolepkami? Máte ho rády nebo raději sáhnete po jiném zdobení? Napište mi to na Facebook, kde se můžete rovnou pochlubit se svými výtvory. A já se budu těšit zase příště! 🙂

Zdroje: etsy.com, sonailicious.com, nailhairstyle.com, glaminati.com, watchoutladies.net, melissalucy.com, amazon.de, nayamagazinemusic.tenerbeauty.ru, cz.pinterest.com, i.pinimg.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.