Zamilovaná limitovaná kolekce, která chytne za srdce

No páni, copak to tu máme? Není to snad nová limitovaná sada gel laků? No jo, to je vážně ona! A mým úkolem je vám ji představit. Pojďme se společně podívat, co za skvosty jsme si pro vás připravili tentokrát.

„Vyjádřete lásku srdcem“ tak zní motto této úžasné sady. A mě to k ní tedy neskutečně sedí. Jak výstižněji vyjádřit lásku a co může být lepší dárek na Valentýna, k narozeninám nebo prostě jenom tak než samotné srdce? Odpověď zní jasně: „Srdce plné úžasných gel laků a krásného zdobení.“ Co vše se v této limitované kolekci skrývá?
1_cz

Plná gel laků z řady Professional

Jak už bylo řečeno, celá sada je zahalena do originálního dárkového balení. To ale není to, co ji dělá výjimečnou. Jako vůbec první z našich limitovaných sad se totiž skládá z gel laků nové řady Professional. A to už za zmínku prostě stojí! 

Jak už všechny víme, gel laky Professional jsou jedinečným parťákem pro jednoduchou, ale přesto skvěle vypadající manikúru. Skvěle kryjí už v první vrstvě a vydrží na nehtech až 3 týdny. Navíc s touto sadou těžko šlápnete vedle. I když si totiž nejste jisté, zda má vaše maminka, kamarádka nebo kdokoliv jiný UV nebo LED lampu, můžete zůstat klidné. Tyhle gel laky jdou snadno vytvrdit v obou variantách. 

Romantické odstíny

Nevinně  bílá, sexy červená, vášnivá růžová a jemně třpytivá nude. S těmihle odstíny je perfektní manikúra přímo zaručena. Odstíny můžete kombinovat, jelikož se k sobě skvěle hodí, nebo si je můžete užít zvlášť, hezky jeden po druhém. 

Co vše se dá s kolekcí vytvořit? V galerii najdete celou řadu fotek, kde slečny z různých koutů země pracovaly s podobnými odstíny jako jsou právě ty naše. Nechte se inspirovat!

Něco navíc

A teď konečně přichází ta pravá třešnička na tomto pořádně sladkém dortu. Tou není nic jiného než úžasné zdobení v podobě kamínků od Swarovski. A co si budeme nalhávat, značka Swarovski už je kvalita sama o sobě. Můžete tak počítat s tím, že se kamínky neošoupou, neztrácí barvu ani lesk a vytváří nádherný detail na nehtech. Já sama jsem nemohla uvěřit vlastním očím, když jsem viděla, co tyhle kamínky dokážou udělat s obyčejnou manikúrou!

4No tak co na ni říkáte, líbí se vám nová limitovaná sada? Chytla vás za srdce stejně jako mě? Budu se těšit na vaše názory na Facebooku. Prozatím se mějte krásně!

Zdroje: pinterest.com, instagram.com, women-ideas.net, ecemella.com, chasingdaisiesblog.com, koees.com, style2t.com, etsy.com, thecuddl.com, favnailart.com, emmanuelsblog.com.ng, roseidea.com, remajacantik.info

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.