Zpátky do školy? Jedině s cool rozvernou manikúrou!

Ať už na svá školní léta už jen vzpomínáte, nebo naopak během září znovu usednete do školních lavic, ukážu vám, že klasická školní nuda vás rozhodně nečeká! Připravte si aktovky, jdeme na to!

Zlomky, vzorce, taháky

Dnes se podíváme na to, jak své nehty vyzdobit veselými a rozpustilými motivy ze školního prostředí. Jaký byl váš nejoblíbenější předmět? 🙂 Já si vždycky rozuměla více s písmeny než s čísly, a tak pro mě třeba taková matematika byla malou noční můrou. 🙂 Na nehtech ale vypadá docela neškodně, možná až roztomile, co říkáte? Stejně jako fyzika a chemie najednou vypadá o něco snesitelněji, když tomu trochu pomohou barvy. Hned se ty chemické vzorce pamatují líp, ne?

Zejména bílá nebo neonové odstíny na černém podkladu jako imitace tabule, bude vypadat báječně! Která si troufáte, můžete pomocí pera Rapidograph na nehtech vykouzlit všelijaké vzorečky, symboly, laboratorní pomůcky, nebo si dokonce udělat malý tahák!

Penál hýří barvami!

Taky nesmíme zapomenout na školní potřeby – pastelky, tužky, nebo třeba pravítko. Vždycky jsem se těšila, až budu mít na začátku roku úplně novou výbavu, ráda jsem si kreslila, a tak pastelky na konci školního roku vypadaly už poněkud opotřebovaně. Ty na nehtech sice nemalují, ale budou skvěle ladit s vybaveným penálem! Pestrobarevným voskovkám nebo pastelkám budou slušet syté odstíny, tužky můžete vyladit spíše do pastelových tónů.

To nejdůležitější je co?

Co byste si do školy rozhodně měly vzít? Svačinu! Pokud máte ráno fofry a nestíháte snídat jak jako já, taková sváča v batohu pak přijde o velké přestávce více než vhod. Protože se blíží podzim, můžete si udělat na nehtech malou soukromou sklizeň jablek nebo hrušek. Banány jsou u nás k dispozici celoročně a jako lehká svačinka jsou velmi oblíbené. No a jestli se vyučující někde zdržel, stihnete si ještě dát jedny nebo dvoje piškvorky!

Jak se vám inspirace líbila? Zkusíte si také něco ze školních motivů, nebo zůstanete u svého osvědčeného stylu? Posílejte mi své výtvory na náš Facebook! Zatím přeji všem spoustu nápadů a studijní úspěchy! 🙂

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.