Barevný babyboomer: Dodejte klasice odstín i šmrnc!

Máte svůj styl a od tělových „nude” odstínů vás nikdo nedostane, ale přesto se vám čas od času zasteskne po zářivých barvách? A co takhle zkusit malý experiment? Oživte svoji manikúru barevným babyboomerem a nebudete litovat! Pojďme si ukázat, jak takové zdobení vypadá a jak ho na svých nehtech vytvoříte. Čtěte dál!

O čem je řeč?

Odborně je babyboomer název označující tělové/nude, jednoduše jde o přirozeně zbarvené nehtové lůžko, na němž tyto odstíny plynule přecházejí do sněhobílé špičky.

Ve světě nehtové modeláže se babyboomer umístil na vrcholku oblíbenosti, kam mimo jiné spadá i naše stará dobrá „francie”, ale jak jistě víte z článku 30 tipů na originální francouzskou manikúru, nehtové milovnice vnášejí barvy a nové nápady i mezi osvědčené, zaběhnuté styly zdobení. A u babyboomeru to není jinak.

Barevný babyboomer si zachoval své krásné tělové nehtové lůžko i postupný ombré přechod směrem ke špičce, jen ze scény odešla bílá a nahradily ji zářivé barvy.

Jak na to?

Vytvořit barevný babyboomer není vesměs žádná věda. Postup je podobný jako u ombré, jen musíte být opatrné a s barvou to nepřehnat. Pokud máte doma laky, gel laky nebo i gely, tak stačí sáhnout po skvělém pomocníkovi ve formě NANI houbičky na ombré a je z vás hotový da Vinci.

Krok za krokem, barva na barvu

  • Nehty si připravte stejným způsobem, jako před každou modeláží – očistěte, zatlačte kůžičku, upravte tvar, zmatněte a naneste primer. Přichází na řadu báze, po jejím vytvrzení naneste na celou plochu nehtu vybraný nude odstín. Vytvrďte v lampě.
  • Dalším krokem je tvorba barevné špičky. Pomocí šikovné houbičky na ombré barvu (ideální je zdobicí gel, který je hustší a více pigmentovaný, ale poradíte si i s obyčejnými gely nebo gel laky) jemným ťupáním rozprostřete směrem od špičky ke středu nehtu. Špička nehtu je nejvýraznější, barvy směrem do středu nehtu ubývá. Takto postup i několikrát opakujte až do požadovaného vzhledu.
  • Barevný babyboomer je na světě a teď už jen nanést poslední, krycí vrstvu, která barevný přechod pěkně spojí.
  • Chlubte se kamarádkám, v práci i na Instagramu a nezapomeňte nás tam označit :)!
Nejlepší je vidět postup na vlastní oči. V následujícím videu od Nails Revolution se přesvědčíte, že s trochou šikovnosti to zvládnete i vy. 🙂

Milovnice akrylových nehtů, nezoufejte, myslím i na vás! Podívejte se jak vyzrát na  akrylový babyboomer, který je naprosto dechberoucí. Zde je tvorba náročnější, než při práci s laky, gely nebo gel laky, nicméně výsledek rozhodně stojí za to!


Tak, a o zábavu na jeden zimní večer máme postaráno :). Teď už je jen na vás, s čím pracujete a jaké barvy vyberete. S jistotou vím jedno, že pokaždé okouzlíte! Inspirujte se v galerii a hurá na věc. Vždyť víte, jak se to říká: S chutí do toho a půl je hotovo! A já se těším zase příště, mňau!


Zdroje:

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.