Booster gel – objevte kouzlo efektu hadí kůže!

Je to jen chvíle, co se na nehtařském trhu objevila další novinka. Jelikož popularita tohoto výrobku prudce stoupá, tak není jiná možnost, než vám ho, jak se sluší a patří, představit. Co, že to ta nová „vymoženost“ umí? Jednoduše a během chvíle na nehtech vytvoří vzor připomínající texturu hadí kůže, bublinek, specifický pruhů nebo květinek. Hodně zde záleží na experimentu a šikovnosti manikérky. Představuji vám NANI booster gel!
Booster gel patří do skupiny zdobících gelů. Třebaže v kelímku na první pohled připomíná gel stavební, nehet byste s ním sotva vymodelovaly. Než se ale dostaneme k stručnému návodu jak s ním tedy pracovat, je třeba zmínit několik drobností.
Na první pohled se může zdát, že jediné, co s booster gelem vytvoříte, jsou bublinky nebo efekt hadí kůže. To je také to, k čemu byl stvořen, ale rozhodně to není to jediné. Podle zručnosti nehtařky se s ním dají vytvářet i květiny a další nejrůznější tvary. To už je ovšem trochu složitější, protože se musí dobře hlídat množství booster gelu, jeho nanášení, i doba, kterou booster gel necháte rozpíjet v kolečka.
Jelikož je tento druh produktu vcelku nový a práce s ním není ještě řádně probádaná, tak je i otázkou, co všechno s ním lze vykouzlit. Třeba to budete právě vy, kdo přijde na to, jak ho co nejlépe využít! 🙂

Co byste měly o booster gelu vědět?

Než se pustíte do vytváření složitějšího zdobení, určitě si nejdřív vyzkoušejte efekt hadí kůže na celé plošce nehtu. Takto odpozorujete jak, i jak dlouho se efekt tvoří, kolik booster gelu je třeba a napoví vám i o ideální vzdálenosti rozložení kapek.
Booster gel se nanáší nejčastěji pomocí připravíte a aplikujete na něj první vrstvu barevného gelu nebo gel laku, kterou zapečete v lampě a odstraníte z ní výpotek.
Na řadu pak přichází druhý barevný gel nebo gel lak. Ten nanášíte v tenčí vrstvě na první barevnou vrstvu (vůbec nevadí, když prosvítá a je nesouměrná). Druhou barevnou vrstvu nezapékáte, ale opatrně na ni nanášíte kapky booster gelu. Barvy by měly být nejlépe v kontrastu nebo dobře odlišitelné. Ideální je dát na základ světlou barvu a na druhou vrstvu si nechat tmavší.
Brzy se začne booster gel rozpínat a tvořit onen krásný bublinkový efekt. Až se na nehtech vytvoří vzor, jaký jste si představovaly, tak je čas gel vytvrdit v lampě. Nakonec vše přetřete ochrannou vrstvou top gelu a máte hotovo. 🙂

Můžete střídat barvy a experimentovat se vzory. Hadí kůže se bude vyjímat na všech nehtech, stejně jako například jen na prsteníčku. Vy volíte, jak bude nakonec bublinkový efekt vypadat.
Tentokrát jsem pro vás našla i video od autorky aktive4nails, kde můžete obdivovat použití booster gelu rovnou při práci  i s ukázkou několika různých metod zdobení. Tak co na booster gel říkáte? Líbí se vám efekt hadí kůže? Zkusíte ho i vlastní kůži? 🙂 Dejte nám vědět na Facebooku, už se nemůžeme dočkat vašich názorů!
https://www.youtube.com/watch?v=TMbkZVyIk9A

Zdroje:

pinterest.com

youtube.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.