Border Nail Art: Nehty, které si dáte za rámeček!

Dochází vám nebo vaší manikérce nápady jak udělat vaše nehty krásné a zároveň originální? Mám pro vás řešení! Vyzkoušejte techniku zvanou Border Nail Art, kde si nehty doslova orámujete. Mám pro vás hned několik tipů a triků, jak to hravě zvládnout!

O co jde?

Technika Border Nail Art rozhodně zaujme jak milovníky minimalismu, tak i opačný pól společnosti. Jde o kombinaci dvou barev, kdy jedna slouží jako podklad a zabírá celou plochu nehtového lůžka, druhá barva tvoří pomyslný rámeček nehtů a nanáší se naopak pouze po obvodu nehtového lůžka. Nanést ji můžete po všech čtyřech stranách nehtu, ale třeba i jen po třech. Tloušťku „rámečku“ můžete nechat všude stejnou, anebo ji různě měnit. Záleží jen na vás, vaší fantazii a preferencích. Ať už se rozhodnete jakkoliv, věřím, že výsledek bude stát za to!  Celá hromada inspirace na vás čeká v galerii.  Mrkněte ;).

Tip: Zkuste Border Nail Art vytvořit s odstíny sady gel laků Tropical Paradise stvořené přímo pro horké letní dny!

Jak na rámování?

S nahlédnutím do galerie  vám precizní výsledek připadá téměř jako nemožný cíl? Kdepak! Připravila jsem si pro vás jednoduchý návod, se kterým to zvládnete levou zadní, i pokud zdobení není vaše silná stránka. Velkým pomocníkem vám bude lepicí páska a zdobicí štěteček. Pojďme na to!
retro_border_nail_art_tutor

  1. Připravte si nehty jako před každou klasickou modeláží a pusťte se do díla. Nejdříve si na celou plochu nehtu naneste barvu číslo 1. V našem případě 
  2. je to hořčicová žlutá. Pokud pracujete s gely nebo gel laky, nezapomínejte na řádné vytvrzení v lampě!
  3. V druhém kroku si připravte samolepicí pásku a nalepte ji na okraj nehtu v požadovaném odstupu. Vezměte si zdobicí štěteček a okraj nehtu vyplňte barvou číslo 2 (v našem případě hnědá).
  4. Pokud používáte klasické laky, počkejte několik vteřin a pásku odlepte. Při vytvrzení nehtu je třeba pásku opatrně odstranit ještě před vložením rukou do lampy.
  5. Krok 2 a 3 opakujte po všech stranách nehtu.

Hračka, co říkáte? A pokud nejste zastáncem lepicí pásky, rozhodně ji můžete vynechat a stejný postup provést jen s pomocí štětečku. Tento postup si ovšem žádá pevnou ruku a trochu šikovnosti. Inspirovat se můžete ve videu.


Pochlubte se, jak se vám tato technika povedla v komentářích na Facebooku, budu se těšit!


Zdroje: 

https://www.youtube.com/watch?v=vdj2-eRH4nU
stylecaster.com
tumblr.com
fashonails.com
nailsalonchoice.com
fabfatale.com
imgur.com
allbeautyfitness.com
marce7ina.blogspot.com
goodhousekeeping.com
naildesigncode.com
britnails.co.uk
cz.pinterest.com
instagram.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.