Recenze: Kombo pro oslabené nehty – NANI Vitamin Cleaner a Primer!

Dnes vás nečeká záplava pestrobarevných fotek krásně upravených nehtů, zato pro vás mám recenzi na dva produkty, které vám k překrásné manikúře dopomohou. A také se postarají, aby vydržela hezká a vaše přírodní nehty byly pevné, zdravé a vyživené. Pojďme se podívat, co všechno společně dokáží NANI Vitamin Cleaner a Vitamin Primer!
Věřím, že je vás tu spousta těch, které už přišly na chuť gelu, gel laku nebo jinému druhu modeláže, zvlášť když oproti obyčejným lakům má tolik výhod. Ovšem žádný materiál nebude správně a dlouho držet, pokud nehty před zkrášlením náležitě nepřipravíte. Jistě to dobře znáte, je třeba:

 • upravit tvar nehtů
 • zastrčit nehtovou kůžičku, aby byla plocha lůžka pro aplikaci modeláže co největší
 • odstranit drobné zbytky staré kůžičky přímo z lůžka (v tom vám pomůže odstraňovač nehtové kůžičky)
 • jemně zmatnit povrch nehtů blokovým pilníkem
 • nehty řádně odmastit
 • aplikovat primer pro lepší přilnavost modeláže

A právě kvůli posledním dvěma bodům je tu dnešní článek.

K čemu je dobrý NANI Vitamin Cleaner?

dsc02222
Cleaner je tekutina, která se používá především pro odstraňování výpotku. Výpotek – to jsou lepkavé kapičky, které se vytváří na povrchu nehtu po vytvrzení gelů i gel laků v UV nebo LED lampě. Výpotek má svůj účel, napomáhá jednotlivým vrstvám používaného materiálu k sobě lépe přilnout. Proto se výpotek obyčejně stírá až z finální vrstvy lesklého závěrečného top coatu.

NANI Vitamin Cleaner ovšem nejen odstraňuje výpotek, navíc i odmašťuje nehty před modeláží! Obvykle se pro tento krok používá Nail Prep, protože klasické cleanery nejsou k odmašťování určeny. To ovšem pro Vitamin Cleaner neplatí!

ko_ka_nani

TESTOVÁNÍ kočky NANI: Co slíbil, to splnil. NANI Vitamin Cleaner je účinný (odmaštění i setření výpotku bylo naprosto bez problémů), jemný (nehty zůstaly krásně hladké a nebyly zbytečně vysušené), dokonce má jedno velké plus – krásně voní po jahodách!


K čemu je dobrý NANI Vitamin Primer?

dsc02215
Primery jsou posledním krokem přípravy nehtu před samotnou modeláží. Primer vytváří na nehtu jemně lepkavý povlak, který pomáhá gelům a gel lakům přichytit se dokonale k nehtu, a je proto jedním z hlavních pomocníků pro dlouhotrvající a odolnou modeláž.
ko_ka_nani
TESTOVÁNÍ kočky NANI:
NANI Vitamin Primer velice dobře splňuje svůj účel. Na první pohled jej není jak odlišit od jiných primerů, jde o průhlednou tekutinu se specifickým zápachem. Nicméně funguje skvěle! Gel lak, který jsem po přípravě nehtů aplikovala, vydržel krásný, bez odchlipů nebo nadzvedávání po dvanáct dní, než jsem se jej rozhodla sundat kvůli odrostům. Ale pozor! Nehty jsem před aplikací gel laku výjimečně vůbec nedrsnila blokovým pilníkem, abych otestovala, co zmůže samotný primer. Obstál na výbornou!

f5b4ba311b96bc01ec79662ef937a7e7
Vitamínová bomba

Oba produkty mají kromě skvělé funkčnosti ještě jednu velkou výhodu. Jsou obohaceny o komplex vitamínů, proto jsou ideální pro namáhané a oslabené nehty. A co že obsahují?
 1. Retinol – známý také jako vitamin A, který se v kosmetice využívá pro vyživení suché pokožky. Stejný efekt má i na nehty a okolní kůžičku. Působí protizánětlivě, regeneračně a jedná se o antioxidant.
 2. Vitamín F přispívá k hydrataci i regeneraci kůže. Podobně jako retinol má protizánětlivé účinky.
 3. Pantothenát vápníku (tedy vitamín B5 a soli vápníku) dodává nehtům vápník podporující přirozenou pevnost a růst nehtů.
 4. Biotin – neboli vitamin H, má příznivý vliv na kvalitu pokožky i nehtů.
 5. Inositol – tedy vitamín B8, který bojuje se stárnutím buněk a podobně jako biotin má příznivý vliv na kvalitu kůže, nehtů, ale i vlasů.

Podtrženo, sečteno

Naše vitamínová dvojka NANI Vitamin Primer a Cleaner jsou ideální pro oslabené a namáhané nehty, nicméně skvěle fungují ve všech případech. Gel lak, který jsem aplikovala s asistencí cleaneru a primeru krásně držel až do chvíle sundání. Zároveň jsem po dobu testování nepřišla na žádná negativa produktů, a tak je mohu vřele doporučit všem čtenářkám.

Samy nám pak dejte vědět na Facebooku, jak vám vitamínové kombo vyhovovalo a určitě napište i recenzi přímo na e-shop. Přeji krásnou a dlouhotrvající manikúru!
dsc02211

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.