Originální prázdninový nail art? To je mušlová manikúra!

Čeká vás letos dovolená u moře a už týdny takzvaně stříháte metr? Mám pro vás skvělý tip, jak si to nekonečné čekání zpříjemnit. Slaďte své nehty s mořským světem! Jako v obklopení vln se tak můžete cítit kdekoli s nehty ozdobenými roztomilými mušlemi. Čtěte dál!

Nehty jako mušličky

Kromě horkých slunečních paprsků, ledových drinků, koupání a písečných hradů k moři bez pochyb patří do hladka vybroušené oblázky a nejrůznější mušle. Ruku na srdce, kdo z vás odjíždí z dovolené u moře bez jedné, dvou nebo rovnou celé kopy mušlí? Často tento rozkošný suvenýr využijete k vytvoření vlastního náramku nebo náhrdelníku, tak proč s nimi neozvláštnit i svoji manikúru? Zdobení je jednoduché a vypadá božsky!

Takzvaný “shell nail art” vyniká především jako ozdoba jednoho nehtu, kdy dokonale obohatí jinak obyčejnou manikúru. Není to však pravidlo, a pokud si to budete přát, mušle mohou pokrýt i všechny nehty zároveň. Přidejte k shell nail artu jemnou perličku nebo hned dvě a manikúra rázem nabude okouzlujícího pohádkového dojmu. Přesvědčte se v bohaté galerii!

Z blogu kočky NANI: Pamatujete si na článek „Mějte nehty jako mořská panna”? Právě tam jsem se krásným lasturovým 3D nehtům důkladně věnovala. Připomeňte si ho ZDE.

Vyzkoušejte zdobení na vlastní kůži

Nejlepšího trojrozměrného efektu mušle dosáhnete při práci s hustějšími, ideálně zdobicími UV gely, případně akrylem. Možností a různých obměn v postupu je u shell nail artu – ostatně jako i u jiných druhů zdobení – spousta, nicméně my se zaměříme na ten nejzákladnější z nich.

Nehty si připravte stejným způsobem jako před každou modeláží. Je třeba upravit tvar nehtu, odstranit kůžičku, zmatnit, odmastit, nanést primer a jde se na věc!

  1. Nejdříve si pomocí barevného gelu vytvořte podklad.
  2. Poté si připravte zdobicí štěteček a s pomocí hustého gelu postupně malujte na nehet jednoduché linky do tvaru mušle (viz video).  Pokud zrovna nemáte hustý gel, neházejte flintu do moře. Gel se dá lehce zahustit pomocí akrylového prášku, případně ho můžete dát na chvíli do lednice. Jednotlivé linky vám pak budou krásně držet tvar. 
  3. Vytvořené vzory důkladně vytvrďte v lampě, a pokud chcete, aby bylo zdobení ještě vystouplejší a výraznější, po vytvrzení postup opakujte.
  4. Nakonec nehet můžete vylepšit kamínkem nebo pigmentovým práškem.
  5. A vše zafixujte top coatem. Hotovo!
Stále si nejste jisté jak na to? Podívejte se na pěkné a jednoduché video od Nail Tutorials.

Zajímavost: Víte, že mezi TOP 3 nejnavštěvovanější mořské destinace patří egyptská Hurghada, řecká Kréta a turecká Alanya? A kam se chystáte vy?

Jde to i jinak – jednodušeji!

Pokud si na mušlové dílo jako ze štětce Sandra Botticelliho příliš netroufáte, mám pro vás dobrou zprávu. Moře na nehtech si můžete vykouzlit i jinak! A to pomocí razítka nebo mořské nehtové bižuterie plné drobných perliček, hvězdic a mušliček. Ty šikovnější se mohou vyřádit s akrylovými barvami a vytvořit tajuplné hlubiny moře i písečné pláže. Záleží pouze na vaší představivosti. V galerii najdete moře inspirace i trochu dovolenkové atmosféry, tak šup!

Krásné léto plné mořských radovánek vám přeje vaše kočka NANI, mňau!

Zdroje:
https://www.youtube.com/watch?v=Fa3Ff5fAeF8

popularladies.net
vk.com
nail-design-best.com
nail-design-best.com
diatsy.com
nailschick.com
bit-toptrendspint.jumpsuitoutfitdressy.tk
bellestilo.com
naildesignsjournal.com
cuded.com
beachblissliving.com
mineoutfit.com
imgur.com
nailpolis.com
prettydesigns.com
paintedfingertips.com
nailbook.jp
nailsofaquarius.com
thenauticalwheeler.wordpress.com
fashionizm.com
cz.pinterest.com
instagram.com

 

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.