Bublinky nebo hadí kůže? Oživte své nehty krásnými efekty!

Na internetu už jsou tyto druhy zdobení nějakou chvíli. Přesto jste se s nimi možná ještě nesetkaly nebo nevíte, jak je vytvořit. Tak od toho jsem dneska tady – abych vám představila a poradila, jak si udělat nádherné nehty s hadím nebo bublinkovým efektem. Těšíte se? Pojďme na to!

Bublinky

Hit takzvaného bublinového efektu nebo také „Bubble nails“ už světem jednou proletěl, a to v roce 2015. Šlo ale o něco zcela jiného než tentokrát, a to o vypouklé 3D bubliny, přímo koule na nehtech, které zněkolikanásobily velikost nehtu. Pro připomenutí vám přikládám i jeden obrázek.

nails990_1438759473586563

Při pohledu na takové nehty se mi doslova ježí srst ještě teď! Ale naštěstí už je tento „trend” ten tam a  my se tak můžeme věnovat novější bublinkové manikúře, která na nehtech vypadá jednoznačně skvěle. 

Jak na to? Jednoduše!

 1. Naneste první vrstvu gel laku – bázi – a zapečte.

 2. Na ni přijde druhá vrstva – barva dle výběru. Opět zapečte v UV nebo LED lampě.

 3. Klasicky pokračujte lesklým bezvýpotkovým top coatem,  ten však zatím nezapékejte.

 4. Připravte si misku s jarovou vodou.

 5. Uzavřenou miskou zatřepejte nebo mícháním vytvořte pořádnou pěnu.

 6. Vezměte si vidličku nebo jiný nástroj, kterým půjde pěna dobře nabírat.

 7. Nabranou pěnu dáte na nehet tak, aby byla po celé jeho rozloze. Přebytečná voda není na škodu.

 8. I s pěnou nehet zapečte v lampě. 

 9. Setřete buničinou a máte hotovo.

A na důkaz, že je to opravdu jednoduché, si můžete pustit video od Aga Lorynowicz, která vám tuhle metodu snadno předvede.


Tip: Pokud chcete nehet jako ve videu navíc zdobit leštícím pigmentem, nezapomeňte po nanesení pigmentu nejdříve vše zafixovat vrstvou top coatu, vytvrdit a teprve poté pokračujete s další vrstvou top coatu, kterou před zapečením zdobíte pěnou. Zajistíte si tak, že lešticí pigment zůstane krásný a neporušený.

Hadi

Na článek o manikúře jako z hadí kůže jste už možná v minulosti na našem blogu narazily. Pro ty z vás, které NANI blog tak dlouho nečtou, přiblížím o co jde. Protože podle mě má i toto zdobení stále něco do sebe a stojí za to ho zde zmínit.

Nejdříve si musíte připravit Booster gel. Jedná se o zdobící gel, který zmůže víc než jen slibovanou hadí kůži. Ta bude však na tvorbu krásného nail artu nejjednodušší. Alespoň pro začátek.

 1. Připravíme si nehet s výrazným barevným podkladem. Vytvrdíme, ale nestíráme výpotek.

 2. Naneseme velice tenkou vrstvu černého či jiného gelu, který bude kontrastní k původně použité barvě, aby efekt správně vyniknul. Zatím nevytvrzujeme v lampě.

 3. Zdobící kuličkou nanášíme malé kapky či jiné tvary NANI Booster UV gelu, čímž se během pár vteřin začne vytvářet hadí efekt. Následně vytvrdíme a přetřeme finish gelem.

No a máme hotovo! 😉 Který efekt vás nadchl víc? Bublinkový – vystouplý nebo hadí – krásně vpitý do barevného nehtu? Dejte mi vědět do komentářů na Facebooku nebo do zpráv. Budu se těšit i na fotky vašich skvělých výtvorů!

Odkazy: miss.at, twitter.com, nailpro.com, nailschick.com, bestartnails.com, krasotka.cc, engilish.modelb.site, modnepaznokcie.pl, basiasmoter.pl, christmasfashion.uzunerinsaat.com, 4neufrisuren.iptvvatan.com, instagram.com, popsugar.co.uk, hausdekogram.com, en.coolmanicure.com, ektoe.com, picoji.com, m.vk.com, soflyme.com, socialclaws.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.