DEPILACE: Jaké produkty jsou pro vaši kůži nejlepší?

Polovina léta je sice za námi, ale pořád nás čeká ještě hodně dní, které můžeme strávit na koupalištích, na výletech nebo na zmrzlině. Proto si myslím, že s tímto článkem nejdu tak pozdě – téma dokonalé depilace je pořád ještě dostatečně aktuální :). Na e-shopu NaniNails teď navíc najdete zbrusu novou řadu produktů Arcocere, které k nám přišly rovnou ze slunné Itálie! Pojďme si je představit a zjistit, jak nám pomůžou k bezvadně hladké kůži bez jediného chloupku a které produkty jsou pro vás ty nejlepší!
 

Tématu depilace voskem jsem se už jednou na blogu věnovala, a to ve velmi detailním článku s názvem  “ Jak bez psychické újmy přežít první depilaci voskem? “ Sice je na blogu už dlouho, ale určitě si jej otevřete, pokud plánujete s depilací voskem někdy začít. Věřte, že moje rady jsou stále dost aktuální :).

Italská kosmetická značka Arco Cosmetici , která přímo v Itálii vyrábí i depilační kosmetiku Arcocere , funguje už od roku 1980 – to je celých 36 let zkušeností v oboru! Zkušenosti jdou ruku v ruce s kvalitou jejich produktů, a proto jsme se pro tuto značku depilační kosmetiky nerozhodovali příliš dlouho. Výrobky jsou navíc přátelské k životnímu prostředí a pečlivě testovány v nejmodernějších laboratořích.

Depilaci voskem si pro snadnější orientaci mezi produkty můžeme rozdělit na 3 části:

Olejíček před depilací
Olejíček před depilací

  1. Ošetření před depilací
  2. Samotná depilace
  3. Ošetření po depilaci

 

 

Před depilací je dobré pokožku ošetřit speciálním olejíčkem , který kůži lehce znecitliví a pomůže vosku lépe přilnout k pokožce, aby byla depilace efektivnější. Tyto výrobky většinou nesou i anglické označení pre-wax .

Pak už je jen na vás, jaký vosk a v jakém balení vám nejvíce vyhovuje. Spousta žen volí asi nejpopulárnější balení „Roll On“, které v Arco Cosmetici ještě vyšperkovali a řešení si patentovali – jejich rolovací hlavice je zapečetěná proti poškození a otáčivý mechanismus funguje oproti konkurenci opravdu hladce. Pokud jste tedy zvyklá na toto balení, určitě sáhněte i po tom od Arcocere – uvidíte, že nebudete zklamaná! Začít můžete třeba s řadou SuperStar – tyto vosky jsou totiž vyrobeny z nejkvalitnějších surovin a ještě obsahuje lesklé bronzové a zlaté pigmenty :).

Vosk v plechovce taky patří mezi evergreeny. K němu si nezapomeňte dokoupit i dřevěnou špachtli , kterou vosk budete nabírat. Vosky Arcocere jsou v klasických 400ml baleních a díky jejich jednoduchému složení je získáte za super cenu – jedna plechovka vás vyjde jen na 124 Kč! Vyzkoušet můžete třeba vosk s vůní růže , medu  nebo s arganovým olejem .

Hledáte pohodlné řešení na domácí depilaci? Nemusíte si kupovat rozehřívač vosku a ani doma vymýšlet náhradní postupy – pro vás je tu depilační vosk v misce – nebo spíš v rendlíku :). Je vhodný právě pro domácí použití, protože se snadno rozehřívá, rychle zasychá a můžete si s ním depilovat i menší části – třeba prostor nad horním rtem nebo kolem obočí.
Stejně tak jednoduše si ale můžete připravit i vosk z disků nebo peciček , které se zase velmi dobře odměřují, a tak si můžete rozehřát jen tolik vosku, kolik je třeba. Tato balení jsou proto také vhodná pro aplikaci na menší povrchy kůže.

A dostáváme se k nejvíce důležité řadě produktů – tedy k těm, které dopřejí naší kůži odpočinek a výživu, která je po depilaci velmi důležitá. Třeba olejíčky Arcocere zabraňují zarudnutí pokožky, vyživují ji, neobsahují žádné alergeny a krásně voní. Použít ale můžete i mléko – obojí navíc z kůže odstraní i zbytečky vosku, takže nebudete po depilaci nikde lepit :).

Jaké výrobky si z této řady oblíbíte, to už ale nechám na vás. Pokud už jste kosmetiku Arcocere vyzkoušely, určitě mi dejte vědět. Nebo vám v sortimentu naopak něco schází? Ozvěte se třeba na náš Facebook a my se to už pokusíme napravit :).

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.