Gel laky, které kryjí v jedné vrstvě? – Test nové řady Premium Line

Gel laky Premium Line změnily obal a já o tom hned musím psát recenzi? Říkáte si, co se dá na nové lahvičce vlastně recenzovat? Pozor — tady nejde jenom o nové balení. Nové balení je sice taky fajn, ale novinkou je i vylepšené složení! V článku si představíme dva odstíny z inovované řady, podíváme se, jak kryjí a řekneme si i něco o konzistenci. Ale varuju vás — je tu opravdu vysoké riziko, že si nové gel laky Premium Line zamilujete!
 

nov_vs_star_premium_line_225x300Ale buďme objektivní. Řada gel laků Premium Line byla dobrá i předtím, což si můžete ověřit i v našem hóóódně starém článku 3 důvody, proč vyzkoušet gel laky Premium Line. Tahle řada už je tu totiž s námi pěkně dlouho dobu, proto není divu, že si zasloužila facelift :). Nahrává tomu i naše nové logo, které se na nových hranatých lahvičkách moc pěkně vyjímá. Lahvičky jsou ze stejného materiálu – tedy černočerného skla, aby se zamezilo tvrdnutí gel laku ve chvíli, kdy lahvičku neopatrně postavíte na sluníčko nebo před lampu, ve které si právě vytvrzujete nehty :). Je opravdu kvalitní, takže se vám jen tak nerozbije. Co se ale změnilo, je nový objem —původní lahvička měla objem 10 ml, do nové se vejde ještě o 2 ml gel laku více.  Navíc hranatý design se mi přece jenom víc líbí. Při skladování pěkně šetří místo :).

Všichni ale víme, že to nejdůležitější se skrývá uvnitř. Vzhledem k tomu, že můj starý gel lak je opravdu starý, nebylo by hezké ho srovnávat s balením, které právě opustilo továrnu. Proto jsem novou řadu Premium Line podrobila jinému testu, který nás všechny zajímá vždycky jako první: Jak vlastně kryje? A kryje v jedné vrstvě?

Pro test jsem zvolila klasické odstíny, které vás budou zajímat nejvíc: něžný růžový a elegantní rudý (najdete je pod čísly 14 a 23). A myslím, že obrázek řekne víc než tisíc slov:

premium_line_porovn_n_

Já na fotce prakticky rozdíl nevidím. A musím přiznat, že když jsem si všechny fotky naházela do počítače, nemohla jsem moc rozlišit, který obrázek je ze které fáze :D. Ale nebojte se, nakonec jsem vybrala ty správné, takže obrázek je věrohodný :).

V první vrstvě jsem nanášela menší množství gel laku. Štěteček jsem musela o lahvičku trochu otřít, protože na něm zůstává víc gel laku, než bych chtěla. Bála jsem se, aby se mi vyšší vrstva vytvrdila. Na druhé vrstvě už jsem si byla jistější v kramflecích, a tak jsem dala trochu silnější vrstvu. Ani s ní ale lampa neměla problém, gel lak se mi nikde nekrabatil a vytvrdil se naprosto rovnoměrně. Takže za mě rozhodně palec nahoru!

Co ještě je třeba o řadě Premium Line vědět? Tak třeba to, že se jedná o výpotkové gel laky. A samozřejmě nesmíte zapomenout ani na vhodný podklad a lesk. K řadě Premium Line určitě doporučuji podklad a lesk v jednom, bez kterého se už prostě neobejdete. Jmenuje se NANI gel lak Premium Line Base/top a jeho objem je také 12 ml.

Už jste novou verzi gel laků vyzkoušely? Dejte mi vědět, jsem zvědavá i na vaše názory! Napsat mi můžete třeba na náš Facebook NaniNails nebo dolů do komentářů.
 
 

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.