Zimní nail art: Nehty jako ledová královna!

Ani tento rok vás nemine zimní inspirace plná vloček, sněhuláků, třpytek, stromků, baněk, sněhu, a kdoví čeho svátečního ještě. Třebaže venku schováte prstíky do rukavic, u horkého punče nebo při předvánočním nákupním šílenství se s nimi můžete pochlubit. Super je, že i to nejjednodušší zdobení vykouzlí na nehtech trochu té vánoční atmosféry a pohody. A to i při všudypřítomném shonu. Vychutnejte si zimní a vánoční nail art!
 

 

Přiznávám. Prostě si nemůžu pomoct a zjišťuji, že Vánoce na mě mají jakýsi až kouzelný vliv. Třebaže dárky řeším s nadhledem, na sníh si moc nepotrpím a po cukroví mám leda výčitky, tak na mě dopadá ta sváteční atmosféra, a já se jí chtě nechtě pomalu oddávám. Nehledě na veškerý shon a stres kolem mě si snažím víc užívat každodenních drobností. Nedělám si s věcmi tolik hlavu a ráda udělám radost nejen ostatním, ale také sobě. Třeba nějakým novým UV gelem, no ne? 🙂 Celé tohle období má zkrátka něco do sebe. 

Teď ale to, proč jsme tu – zimní a sváteční nehty a nail art. Nejen, že budete ladit se všudypřítomnými okrasami a ozdobami, ale bude vám to náramně slušet! Také si ponesete trochu té sváteční pohody s sebou, kamkoli se hnete. Ať už budete tvrdnout v práci nebo ve škole, vždycky postačí, když se mrknete na nehty a zaplaví vás nejen radost, že se vám manikúra tak pěkně povedla, ale hlavně ten příjemný sváteční klid a pohoda.

 

 

Jak nehty nazdobit? To je jen a jen na vás. Vezměte, co máte doma – barevné a třpytkové laky jsou stejně tak vhodné jako matné nebo pastelové odstíny. Pokud nemáte moc času, stačí pár razítek s nějakým zimním motivem nebo třeba samolepka. Pokud čas máte, můžete kombinovat techniky, vytvářet hotová umělecká díla s akrylovými barvami nebo 3D gely a vyzkoušet nail art, na který se už dlouho chystáte. Co třeba oblíbené pletené nehty? Dáte přednost ombré efektu, leštícímu pigmentu nebo kamínkům?

V rozhodování by vám mohla pomoct trocha inspirace z naší galerie! Tak které jsou ty pravé? Pošlete nám na Facebooku fotku vašich zimních nehtů. Rádi zveřejníme všechny, které budou stát za to! Krásné nehty i zbytek dnů, co ještě zbývají do Vánoc!

Zdroj obrázků: pinterest.com

 
 
 

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.