Posvíceno na křišťálový lesk – Swarovski Crystal Pixie!

Víte, co asi nikdy nevyjde z módy? Kamínky! Někdy se bude dávat přednost většímu množství těchto ozdob, někdy nějaké barevné obdobě nebo různým velikostem či tvarům, ale pochybuji, že by někdy neměly být in. A věřím, že určitě každá toužíte mít nehty překrásně třpytivé. Na e-shopu nám přibyl nový produkt a věřím, že z něj budete stejně nadšené, jako jsem já. Rozzářete své nehty! Poradím vám jak – se Swarovski Crystal Pixie!

 

Než se vrhnu k návodu, jak nejlépe s diamantovým prachem pracovat, tak si vyjasníme, o čem je vlastně řeč. Swarovski Crystal Pixie je malým splněným přáním každé, která „ulítá“ na nejrůznějších kamíncích a třpytivých ozdobách. V šesti různých krabičkách se nachází, mimo jiné, 6 různých barevných variací úžasného diamantového prachu. A v čem je Swarovski Cryslat Pixie vlastně tak výjimečný?

Prozatím jste mohly zdobit nehty menšími či většími kamínky, nyní můžete celý nehet zasypat desítkami drobných krystalků a výsledek bude naprostá bomba! V každém balení kromě lahvičky plné blyštivých zázraků na vás čeká ještě i 30 swarovski kamínků různých barev a velikostí dle vašeho výběru výrobku. Navíc v balení najdete i úžasného pomocníka při práci – malý trychtýřek.

Můžete vybírat z: metalické černé Rock Shock, metalické zlaté Deluxe Rush, bílé Comic Pop, růžové Candy Land, temně černé Classy Sassy a mixu růžové a bílé Cute Mood.

Jak na Swarovski Crystal Pixie?

Velká většina nehtařek se shodne, že nejlepší na přilepení kamínků je stavební gel. Je pevný i odolný, a my přece jen chceme, aby nám ta překrásná paráda chvíli vydržela, no ne?

  1. Připravíme, upravíme a vymodelujeme si nehty. Případnou barvu volte podle uvážení, nejlépe aby ladila s následným zdobením.
  2. Připravený nehet řádně zmatníme pomocí bločku, stejně jako to děláme při předběžné úpravě před modeláží. Nezapomeneme omést prach.
  3. Naneseme spíše tenčí  vrstvu průhledného staveního gelu. Doporučujeme NANI UV/LED gel Champion Line. Dávejte si pozor, aby nedošlo ke kontaktu s nehtovou kůžičkou.
  4. Nyní je čas na krystalový prach. Krystalky sypte na nehet nejlépe nad malou miskou. Byla by škoda nějaké poztrácet, takže všechny, které nenašly své místo na nehtovém lůžku, nasypeme pomocí trychtýřku zpět do lahvičky.
  5. Opatrně zamáčkněte diamantové sypání do gelu. Nejlépe pomocí pomerančového dřívka nebo štětečku.
  6. Očistěte okraje nehtu. Swarovski Crystal Pixie, které se jsou blízko kůžičce nahrňte více do středu nehtu. Potvůrky, které přesahují nehet, také zastrčte víc do středu. Drobná část kraje nehtu je bez kamínků (jsou zastrčeny blíže do středu) aby nedocházelo k jejich odlupování a ztrátě.
  7. Nehty vytvrďte v UV lampě.
  8. Je třeba řádně odstranit výpotek. „Ťupkejte“ buničinou napuštěnou cleanerem po nehtu. Tato část se nesmí zanedbat, jinak by se vám na nehtech mohla zachytávat nečistota.
  9. Abychom se pojistili, že krystalový prach na nehtech vydrží co nejdéle, je dobré přejet okraje nehtu (část bez kamínků) bezvýpotkovým leskem.
  10. Zapéct a je HOTOVO!

3x rada na závěr

A co to udělat jinak? Určitě vás napadlo, jestli se dá přilepovat Swarovski Crystal Pixie i lepidlem. Ano, jistě, že dá. Ale jelikož je krystalový prach jemný a lepidla by se musela použít větší vrstva aby se zajistilo, že bude držet jak má, tak se tento postup moc nevyužívá. Většinou na nehtech totiž nedrží tak dobře a dlouho, jako při použití gelu. Za mě – když už lepidlo, tak na větší kamínky. 🙂 

Jak ještě prodloužit životnost zdobení? Je to už jen detail, ale dobré je proložit krystalový prach většími kamínky. Nejen, že manikúru ozvláštní, navíc i pomáhají Swarovski Crystal Pixie lépe držet při sobě. Slouží tak trochu jako nosné pilíře. Nehrozí tolik, že se drobné kamínky budou odírat a odpadávat.

Kamínky pryč! Toužíte po změně a přemýšlíte, jak diamantové zdobení sundat? Použijte starou frézku. Novou byste si mohly otupit, ale se starší budou kamínky vesele odskakovat. Díky jemnosti sypání se prach odstraňuje snáz než větší zdobení.

 A to by pro dnešek, myslím, stačilo! 🙂

Na našem Facebooku už se nemůžeme dočkat vašich komentářů, lajků a názorů na tento výrobek.

Málem bych zapomněla – mrkněte na toto parádní video! Trvá pouhých pět minut a je v něm vše, co potřebujete vědět.

Youtuberka Roxx Nailz vám ukáže nejen, jak vypadá obsah krabičky Swarovski Crystal Pixie ale také názorně předvede jejich aplikaci krok za krokem!

 

Zdroj obrázků: pinterest.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.