Gel laky pro rebelky – Nové odstíny gel laků NeoNail Grunge

Jemné ženské odstíny nejsou nic pro vás? Vymykáte se módním stylům a jdete si svou cestu? Z dlouhých neonově růžových nehtů se vám dělá šoufl a potřebujete něco, co by dokonale odráželo váš styl? Tak pak zbystřete – právě pro vás je nová řada odstínů gel laků NeoNail, která nese příznačný název – GRUNGE. Není to jenom hudební žánr. Je to i životní styl. Je to VÁŠ životní styl! Klikněte na článek a řekněte samy, jak vás tyhle neokoukané odstíny oslovily.

Jestli jste článek rozklikly, tak pro vás asi název grunge není nic neznámého. Pokud jste tu proto, abyste se dozvěděly o významu toho slova víc, mám něco i pro vás: 

Grunge je název hudebního stylu, který vznikl v polovině osmedesátých let v USA.  Jeho znakem je syrovost, která je vyluzovaná hudebními nástroji garážových kapel. Konec uhlazenosti a komfortnímu životnímu stylu. Grunge oslovil spoustu mladých lidí, kteří nesouhlasili se stavem tehdejší společnosti a chtěli měnit svět. Jen si vzpomeňte na jednoho z nejslavnějších představitelů grunge – Kurta Cobaina. Ale podívejme se na to reálně. Takoví jsou mladí pořád, jenom ty hudební styly se mění :). Každopádně pokud sama chcete vystoupit ze stínu konzumního života a vyjádřit svůj názor, můžete to dělat i prostřednictvím svého vzhledu, no ne? 🙂

tla_tko1

NeoNail připravil řadu odstínů právě pro ty z vás, kdo klasické svítivé a radostné barvy nenosí už z principu. Sama jsem měla asi v sedmnácti letech svoje „grunge období“ a v šatníku mi převládaly odstíny šedé, khaki a černé. A nehty tomu výborně sekundovaly! Když jsem tuhle řadu zahlídla, jako by se mi to všechno vrátilo :D. 

Jednotlivé odstíny jsem vám rozdělila do řad, které sednou k různým outfitům. Vyberte si ten svůj a experimentujte!

Outfit č. 1

2b845f78f79302cc9342d27c3d5b090f

 

Outfit č. 2

outfit_3

Outfit č. 3

outfit_2

Outfit č. 4

outfit_4

 

Zdroje: NeoNail.pl, Polyvore

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.