Odhalený nail art: To pravé letní osvěžení pro vaše nehty!

Člověk si toho pomalu ani nevšiml, dokud nezjistil, že je všude kolem nás. Nejrůznější trendy přicházejí a odcházejí, ať už ve světě módy, kadeřnictví nebo nehtů. Tento trend se ovšem na scénu připlížil opravdu nenápadně. O čem je řeč? O nail artu tak přirozeném, jako je nošení letního oblečení ve všudypřítomném vedru. Čím si už tolik slečen po celém světě získal? Jaké kouzlo mu pomohlo protlačit se na stejné příčky, na kterých jsou i věčné letní favority neonky? Vše se dozvíte, a navíc vás obrázková galerie přesvědčí, že odhalený nail art chcete taky!

Posledních pár týdnů jsem často narazila na tento specifický druh zdobení a bez dalšího povšimnutí ho nechala plavat. Až už ho bylo všude tolik, že si prostě nešlo nevšimnout, tak jsem se nad ním pozastavila. „A co je na něm?“ pomyslela jsem si. A pak mi to došlo. Odhalený nail art totiž dokonale zrcadlí letní módní styl!

Celý vtip je v tom, že je prostě přirozené přes léto odhalit kůži. Je horko, a tak oblékáme tílka, sukně, šortky a při první příležitosti i bikiny a jdeme k vodě. Tak proč by si i naše nehty nemohly zasloužit trochu odlehčení? Vždyť se není za co se stydět. Nemusíte přemýšlet, jestli vám někde náhodou něco nepřebývá nebo naopak nechybí. Stačí trocha výživného olejíčku, jemná práce pilníkem a odhalit krásná nehtová lůžka může každá z nás!

Sotva by se však tento trend dal nazývat nail artem, kdyby nešlo o nějaké zdobení. Dobré je, že si sama můžete zvolit, kolik „kůže“ ukážete, a jak ji ozdobíte. Není problém do akce pustit i zmíněné neonky, které nádherně zvýrazní jemný růžový odstín lůžka. Můžete využít jakýkoli druh zdobení, použít lepicí pásky, razítka, vodolepky, jednoduše co bude po ruce, už ať je na ruce. Pravidlo je jediné – kus nehtového lůžka musí zůstat odkrytý!

Nemáte momentálně nehty dostatečně pevné a bojíte se, že bez řádného zpevnění by se mohly zlomit? Ovšem, ani u odhaleného nail artu není nakázáno, že by si slečna nemohla nechat udělat kvalitní modeláž. Stačí dobrá kamufláž, a nikdo nepozná rozdíl od přírodních. A zbytek zdobení už je opět na vás.

Tak co? Oslovil vás odhalený nail art? Dopřejete svým nehtům trochu volnosti a místo gelového kabátu jim navléknete jen pomyslné šortky ve formě vychytaného zdobení?

Na našem Facebooku si rádi poslechneme, co na tento trend říkáte. A ještě raději uvidíme nějaké fotky, kde tento styl máte právě na vašich rukou. Užívejte léta!

Zdroj: Pinterest.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.