Kolekce Pure Beauty: Sbírka něžné krásy

S kvetoucím jarem a začátkem všeho nového přichází také nová kolekce gel laků Pure Beauty. Proč je tak výjimečná a čím je inspirovaná? Povím vám v článku!

V každém ročním období příroda neskutečně kouzlí a ve vrcholícím jaru nám předvádí dechberoucí krásu v podobě květin a rozkvetlých stromů v městských alejích, loukách i lesích. Kolekce Pure Beauty je tak inspirována hlavně něžnými kvítky třešní v rozpuku, pod kterými se v nejedné zemi podle staré tradice na prvního máje líbají zamilované páry.
featured_76

Odstíny pro všechny romantické duše

I sama kolekce nese jemný nádech romantiky díky svým pastelovým barvám v různých narůžovělých a bledých tónech, které připomínají ony kvítky.

  • Milk effect
  • Silk Pink
  • Baby Pink
  • Pure Pink Love
  • Cappuccino Breeze
  • Porcelain Shine
  • Beautiful Pearl
  • Sweet Pink Glitter

silk_pink
Můj favorit: Asi nejsem jediná, kdo je totálně ulítlý na sakury, že? 🙂 Každý rok společně se šeříky zdobí města a parky a voní do širokého okolí. Proto se mi tak líbí odstín do růžova – Silk Pink, který si hodlám dát na drápky spolu s romantickým květinovým vzorem připomínající rozkvetlé japonské třešně – určitě se inspirujte
ve starším článku, kde jsme po Japonsku s nehty cestovaly, vzpomínáte? 😉

Pro denní nošení i výjimečné okamžiky

S gel laky se dobře a příjemně pracuje, perfektně kryjí a odstíny jsou navrženy tak, abyste je mezi sebou mohly směle kombinovat – vždy bude jeden s druhým ladit! 🙂

A při jaké příležitosti vám budou dělat největší parádu? Díky střídmým a elegantním tónům si manikúru s použitím gel laků této kolekce můžete s klidem dovolit pro běžné nošení do zaměstnání, kde nebudou zbytečně provokovat konzervativní nadřízené nebo kolegy. Decentní odstíny si však také určitě zamilují budoucí nevěsty, které chtějí mít při nasazování prstýnku ve svůj velký den dokonale upravené ruce v daný okamžik i později na fotografiích.
purebjut_cz

Tip: Kombinujte barvy kolekce Pure Beauty s lesklými kamínky nebo je na závěr přetřete některým z Diamond Top gel laků, které nehtům vtisknou jemný třpyt – manikúra s tímto zdobením bude stále vypadat velmi vkusně!

Vyberte si ten svůj!

Odstíny jsou krásné, co říkáte? Vyberte si ten, který ladí k vaší pleti, náladě nebo se bude hodit k příležitosti, na kterou se chystáte. Inspirujte se v galerii, jak se s odstíny dá kouzlit, budou vypadat báječně na dlouhých i krátkých nehtech a spolehlivě vám rozjasní i ty dny, kdy se oblohou přehání první letošní bouřky.

Do galerie jsem pro vás sesbírala ilustrační obrázky, kde sice nejsou přímo odstíny Pure Beauty, nicméně jsou velmi podobné a jistě vám pomohou v inspiraci a nápadech na vaši vlastní manikúru. 🙂

Už jste některý z odstínů vyzkoušely? Posílejte mi fotky svých nehtů do komentářů na Facebook a pochlubte se, jak si voňavé jaro užíváte vy! Přeji vám krásné dny. 🙂

Zdroj: pinterest, instagram, theinvisibletourist.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.