Nebojte se barev: 25 tipů na nehty v barvě duhy

Koupíte jeden lak, potom zase druhý. Najednou zjistíte, že máte tolik lahviček všemožných odstínů, že ani nevíte, co s nimi. Co takhle je všechny spojit?
Vezměte všechny laky, razítka, vodolepky, kamínky, glitry a vůbec vše na nehty, co doma máte a pojďte se vyřádit! Prošmejdila jsem internet a našla jsem pro vás nápady na krásné nehty hrající všemi barvami. Barvy totiž budou v módě vždycky!
 

V poslední době barvy pronikly už i do kadeřnictví! Znáte „sand art hair“? Jde o novodobý populární trend v kadeřnictví, díky kterému vaše vlasy hrají minimálně dvěma nevšedními barvami, které se do sebe vpíjí. Jde vlastně o takové crazy ombré. Prostě to frčí. A není divu!

Každý chce v dnešní době nějak vynikat, být originální a svůj. Já si sice na duhové vlasy už netroufnu, ale nikdy neodolám pěknému barevnému kousku, který oživí můj šatník. Kromě toho si zakládám i na krásných a upravených nehtech, kterým duhové barvy rozhodně sluší- a to nejenom v létě, kdy vládnou neonky! Barev se totiž není třeba bát :).
Akorát nezapomeňte, že je to s nimi jako s ohněm – barvy jsou totiž dobrý sluha při vytváření outfitu, ale zlý pán. Nechceme přece dopadnout jako Jana Kratochvílová ;).

Jen si představte těch možností. Můžou to být proužky, třpytky, lepící folie a vůbec vlastně cokoli, co nehty rozzáří. Doplňte barvy černou tak, že budou temně svádět nebo naopak bílou, která barvy přímo rozsvítí. Zkuste proužky, nálepky nebo lepící folie a věřte, že to vždy bude vypadat skvěle. V tomto případě se fantazii meze nekladou. Svezte své oči na vlnách barev naší galerie, inspirujte se a nenechte své nehty dlouho čekat!

Těšíme se na vaše výtvory i názory u nás na Facebooku!

 
 

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.