Nehty jako kraslice

Velikonoční svátky jsou symbolem jara a probouzející se přírody. Proto je ten správný čas na první letošní jarní manikúru plnou pastelových barev i velikonočních motivů.

Tradice a symboly

Velikonoce jsou nejvýznamnější křesťanský svátek a pojí se s nimi mnoho tradic a zvyklostí. Jedním ze symbolů, které všichni známe, je například vajíčko. To totiž v křesťanství symbolizuje nový život, plodnost a úrodnost. Tradicí je, že se tato vajíčka na Velikonoce malují – lidově se jim říká Kraslice). K dalším symbolům patří také například velikonoční zajíček. Ten je symbolem plodnosti a štěstí, ale jedním z velikonočních symbolů se stal až v průběhu 20. století. Symbolem je také beránek, který má svůj původ již v Izraeli a má symbolizovat Boží stádo. Dnes beránka pečeme ze sladkého těsta a zdobíme mašlí – podle historických tradic by měl zdobit každý velikonoční stůl.

velikonoce
Velikonoční paráda

Chtěla byste krásnou velikonoční manikúru, ale v malování na nehty si nevěříte? Mám pro vás řešení v podobě našich samolepek na nehty, které jsou plné velikonočních motivů. Mrkněte na samolepky se zajíčky nebo s vajíčky a ozdobte své nehty rychle a jednoduše! Pokud vám však malování na nehty nedělá problém, zkuste se inspirovat malovanými kraslicemi a vytvořte ty nejkrásnější motivy i na svých nehtech, k pigmentovaným barvičkám (doporučujeme naši řadu gel laků Professional) vám postačí zdobící pero či precizní štěteček vybrala jsem pro vás pár fotografií velikonoční manikúry, tak se nechte inspirovat:

velikono_n_nehty

Vítej, jaro!

Pokud si potrpíte spíše na jednodušší styl nehtů, ale přesto chcete nějakým způsobem přivítat Velikonoce a s nimi i jaro – sáhněte po pastelových barvičkách. Mrkněte na naši kolekci gel laků Pastel Candy, která nabízí ty nejkrásnější jarní barvičky, které si umíte představit!  Má devět vysoce pigmentovaných barviček se střední kryvostí, které vám zaručí dokonalou jarní manikúru již v první vrstvě. Tak co na ně říkáte? Dáváte přednost raději velikonočnímu nebo jarnímu zdobení nehtů? Se svými výtvory se nám nezapomeňte pochlubit třeba ve strories, kde označte náš IG profil naninailscz!

tipy_pastel_4
newsleter_04_cz
ko_ka_nani

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.