Nehty jako víno? Oslavte sklizně a vinobraní stylově se šťavnatou manikúrou!

Sklizeň hroznů, burčákové pochody, regionální slavnosti a ochutnávky jsou v plném proudu a mě nenapadlo nic jiného, než na tuto oblíbenou slávu vymyslet speciální podzimní inspiraci!

Jako každý rok obdivujeme krásy přírody a její proměnu v barvách, ostatně jednoduchý podzimní návod jsem vám představila už v minulém článku. Co však k podzimu také neodmyslitelně patří, jsou sezónní slavnosti, vinobraní a zkrátka vše, co souvisí s tímto oblíbeným nápojem – vínem. Naše podnebí nám dovoluje pěstovat velké množství odrůd červeného i bílého vína, které následně tak rády popíjíme v útulných vinárnách a sklípcích. Ani já jsem si tuto příležitost nemohla nechat ujít, proto mám pro vás dnes galerii vinné inspirace!
stomping_of_the_grapes_festival_gerringong

Hrozny, samé hrozny!

Než se víno dostane do lahví a sklenic, čeká ho ještě dlouhá cesta. Nejdřív musí vyrůst hrozen, poté se přes léto sluní a dozrává na svazích. Historie vína a jeho pěstování sahá až do 6. tisíciletí před naším letopočtem, což je doba, kdy bylo vynalezeno kolo nebo první plachetnice. Víno tak k lidstvu patří už od pradávna a je jasné, proč tomu tak je! 🙂

Na nehtech budou hrozny působit rozpustile a mile, můžete si vyhrát s různými odstíny fialové a směle je kombinovat se svěží zelenou, umírněnou tělovou nebo naopak okázalejší zlatou. Pokud si netroufáte na ruční malování, práci vám usnadní samolepky nebo razítková metoda.

Sklenice pro gurmánky

Jste pravou milovnicí vína a hodláte to dát náležitě najevo? No, kolik toho vypijete, nechám na vás, nicméně s výzdobou nehtů vám budu ráda nápomocna! 🙂 Fantazii se meze nekladou ani tady, proto zvolte, kterému druhu vína dáváte přednost a tomu pak přizpůsobte i barvu manikúry. Pokud máte raději zemitější, plná červená vína, s rudou nešetřete! Jestli však máte ve sklenici rády rudou a na nehtech naopak preferujete mírnější tóny, vsaďte na odstíny béžové nebo tělové a na jeden z nehtů domalujte malou skleničku. A ty, jejichž srdce bije pro svěží bílé, mohou sáhnout po zlaté, která zejména v kombinaci s černou vypadá luxusně!
2f934f2653ebdee7b6c0992a36677007

Hodně muziky bez námahy

Líbí se vám nápady, ale na obrázky se tolik necítíte? Nevadí! Inspirujte se odstíny zralých hroznů nebo nápojem samotným a vytvořte si stylovou jednobarevnou parádu. Skvěle bude vypadat sytá fialová, která je jedním z hitů letošního podzimu a zimy, dále nezapomeňte na módní champagne odstíny, a i světlá zelená vám bude zaručeně slušet!

Tak co, inspirovaly vás obrázky, nebo si jdete vychutnat deci vína a vymyslíte něco vlastního? Jsem zvědavá! Posílejte mi své nápady na náš Facebook, budu se moc těšit, zatím přeji spoustu šťavnaté inspirace!

Zdroj: instagram, pinterest, crookedriverwines.com, favnailart.com, vk.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.