Řada Professional: Luxusní gel laky v dokonalých barvách!

Konečně je to tady! Řekněte samy, může být pro nehtové nadšenkyně něco krásnějšího, než vystavení zbrusu nové řady gel laků? Může! A to vystavení nové řady gel laků, které kryjí už v jedné vrstvě! Otázka však zní: Je to skutečně pravda? A jaké odstíny nová řada vlastně ukrývá? Klikněte na článek a vše se dozvíte.

Je Professional opravdu profesionál?

V našich policích a vašich srdcích už několik let vede řada gel laků Amazing Line. Čítá téměř 150 různých odstínů všemožných barev rozdělených do sedmi tematických kolekcí. Oblíbená je nejen pro své odstíny, ale také pro dobrou kvalitu a zároveň super cenu. 

My ale chtěli víc! V myslích NaniNails visela představa řady, jejíž gel laky si vychutnají i ty nejnáročnější z vás. Profesionální produkt, který nadchne každou, která si s ním upraví nehty. A právě s touto vidinou vznikla řada Professional!
proffesgellky

Čím jsou nové gel laky výjimečné?

Třebaže vše podstatné najdete i v přehledných popiscích každého produktu, pojďme vyzdvihnout to hlavní, díky čemuž si vás řada Professional získá.

Vysoká pigmentace a skvělé krytí

Nechtěli jsme nechat nic náhodě, proto jsme gel laky řádně testovali, jednotlivé odstíny pečlivě vybrali a vrněli blahem, jelikož gel laky Professional úžasně kryjí už v jedné vrstvě. Pouze u odstínů Neon Orange Blossom, Hawai Girl a Femme Fatale můžete zvolit pro velice specifický odstín vrstvy dvě. Skvělé je, že s jednou vrstvou nejen nespotřebujete při úpravě nehtu zbytečně moc gel laku, ale ušetříte i čas strávený modeláží. 

Praktická lahvička i vychytaný štěteček

Nový hranatý tvar lahvičky v matném kabátku designově nejen lichotí oku a dodává produktu nádech elegance, navíc i padnou do ruky jako ulité, nekloužou, skvěle se skladují a lahvičky stojí stabilně. Velké plus je aplikátor – štěteček typu „kočičí jazýček“, se kterým se lépe při natírání dostanete do krajů nehtového lůžka okolo kutikuly bez toho, aby vám gel lak zatekl. 

Parádní výdrž a dokonalé vytvrzení

Gel laky standardně slibují výdrž 3 týdny, kdy už je stejně většina z nás odstraňuje, jelikož je vidět znatelný odrost. Pokud ale zvolíte odolnou bázi, například naši oblíbenou NANI Complete Care 7in1, gel lak na nehtech vydrží s přehledem i déle. Když už jsme u báze – s gel laky Professional můžete kombinovat jakoukoli z našich bází i závěrečných top coatů

Pokud jde o vytvrzování, pro úsporu času i doporučuji UV/LED lampu s 48 watty (vytvrzení jedné vrstvy je za 30 – 60 vteřin). Pokud doma máte základní 36W UV lampu, nechte gel laky pod světlem ideálně i 3 minuty. To pro dostatečné vytvrzení specifického pigmentu gel laků, který pod UV světlem déle tuhne.

Všechny barvy duhy?

Možná už jste si stihly všimnout, že na našich stránkách najdete prozatím necelé tři desítky odstínů. Jestli to má být vše? Samozřejmě ne. Ještě vás jich spousta čeká, zvlášť pak nějaké zimní a podzimní. Nejdřív ale musíme nové favority řádně prověřit, vybrat a otestovat. Dalších nových odstínů i kolekcí se už brzy dočkáte a věřím, že o to víc se po časové pomlce budete třást, jakáže kolekce přibude, a jaké odstíny v ní asi budou. 

Prozatím si můžete vychutnat dokonale romantické barvy kolekce Heartbeat, která si dala za úkol rozbušit srdce nejen vám, ale i vašemu okolí. Ukrývá v sobě život tepající odstíny rudé, červené a růžové, takže věřím, že jí dokonale propadnete.

Druhou kolekcí, kterou nás řada Professional přivítala, je Princess, která oplývá spanilostí pohádkových krásek. Jemné, přirozené nude a růžové odstíny okouzlí ty, které mají rády nenápadný a elegantní vzhled.

Na závěr

Nové gel laky Professional rozhodně vyzkoušejte!  Vyberte si odstín, který k vám nejvíce promlouvá (nebo hned několik) a jistě samy zjistíte, že si chválu opravdu zaslouží. A pokud jste už gel laky Professional stihly otestovat, určitě mi dejte vědět v komentářích na Facebooku. Už se nemůžu dočkat vašich reakcí!

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.