Nové trendy odstíny gel laků Amazing Line!

Nejoblíbenější řadou gel laků na našem e-shopu jsou bezesporu gel laky z řady Amazing Line. Jsou nádherně pigmentované, dlouho vydrží a snadno se nanášejí. Proto pro vás mám potěšující informaci – jejich nabídku jsme rozšířili o spoustu nových odstínů, které jsou extrémně módní! A ráda vás s nimi seznámím :).

Proč jsou gel laky Amazing Line tak moc mezi našimi zákaznicemi oblíbené, to se můžete dočíst v článku “ Gel laky, které vaše nehty dokáží rozzářit a vyživovat zároveň!“ Tam se dočtete i to, jak správně gel lak nanášet, na co si dát pozor a co si vše pořídit, abyste s výsledkem byly spokojené. Dnes se proto zaměřím pouze na nové odstíny, které jsem seřadila do několika skupin, ze kterých se vám bude mnohem lépe vybírat :).

QUINOA

Nové odstíny gel laků Amazing Line by se daly roztřídit do tří skupin. První z nich se vám bude hodit, pokud máte rády přirozený vzhled. Toho snadno docílíte s novými nude odstíny. A na výběr máte rovnou z pěti variant, takže odstín si můžete vybrat přesně takový, aby barevně odpovídal vaší pokožce. Na e-shopu je pak najdete pod čísly 66 až 70.

Amazing LIne gel laky Nude

Další novinkou jsou gel laky, které obsahují třpytky. U mě jednoznačně vítězí černá varianta gel laku, protože odlesky, které od něj vznikají, jsou naprosto překrásné! Pokud chcete něco nevšedního, glitry pro vás můžou být tou správnou volbou. Těchto nových odstínů je rovnou sedm. Najdete je pod číselným označením odstínů 78 až 84.

amazing glitry

Pokud rády vsázíte na ženskost a jemnost, oceníte i další 4 odstíny. Základem jsou dva odstíny bílé – odstín číslo 60 je bílý jako čerstvě napadaný sníh, zatímco 61 je bližší barvě slonovinové kosti. Jemná růžová v sobě zase obsahuje drobné třpytky, které hází zlatavé odlesky. Poslední ze čtveřice je extrémně moderní odstín, který lehce připomíná kávu s mlékem (72). Nádherně se hodí k pudrovým odstínům nebo třeba ke starorůžové. Dokážu si ho představit v matné úpravě, které snadno docílíte pomocí závěrečného matu.

amazing 2

Je pochopitelné, že jsme nezapomněli ani na syté odstíny, které ale taky odrážejí současné trendy. Řadu gel laků Amazing Line tak doplnily barvy jako je námořnická modrá (76), čokoládově hnědá (75),  černá (74) nebo magenta (65).

amazing 3

Jak se vám nové odstíny líbí? Je mezi nimi i favorit, bez kterého už nemůžete dál žít? Nebo vám v řadě Amazing Line stále nějaké odstíny chybí? Dejte nám vědět – rádi se inspirujeme!

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.