Oblečte svetr na sebe i na své nehty

Do Vánoc už zbývá jen pár dní, ale stromečkové, hvězdičkové a zasněžené inspirace už bylo dost. Tentokrát se vydáme zcela jiným směrem. Letem světem až na sever naší Země. A to do Skandinávie.

Zima už se rozjíždí ve velkém stylu. Teploměry už nám prakticky denně ukazují hodnoty pod nulou. A tak na sebe navlékáme huňaté ponožky, mikiny a ty velké pletené svetry, ve kterých si ani jedna nepřijdeme stoprocentně sexy. Dnes se však společně podíváme někam, kde je ještě větší zima než u nás. Vyrazíme do severských zemí a po cestě si vytvoříme krásnou manikúru se skandinávskými a pletenými vzory!

Skandinávie je oblast, která je propojena silnou historií a kulturou. Patří do ní již zmíněné severské země, kterými jsou Norsko, Finsko, Dánsko a Island. V těchto zemích se lidi bez teplých kousků oblečení prostě neobejdou. Je tedy jasné, že jsou jejich svetry nejen pořádně teplé, ale také stylové. Proto se budeme inspirovat právě skandinávskými a pletenými vzory. Protože když už máme přežít to mrazivé počasí, tak ať u toho máme alespoň krásné drápky!

Jednoduchá a krásná manikúra lusknutím prstu

Možná se vám taková manikúra zdá na první pohled složitá. Možná si říkáte, že tohle za každou cenu nezvládnete nebo že jste na něco takového až moc nešikovné. Nevzdávejte to ale dřív než je zapotřebí. Je několik způsobů, jak si takové „svetrové“ nehty udělat.

Ručně stručně

Pro ty, kdo se nebojí výzev a mají přesné tahy v ruce. Není nic jednoduššího, než si na nehty dát podkladový gel lak, na který pak namalujete tečky, čárky, vlnky a klikyháky. Kreativitě se meze nekladou. Jako vzor si můžete vzít svůj oblíbený svetr. Nebo můžete nakouknout do naší vybrané fotoinspirace.

Razítko na to

Pokud si netroufnete na nehty kreslit, další možnou variantou jsou razítka. Stačí si prostě jen vybrat to, které zobrazuje motiv krásného pleteného nebo skandinávského vzoru. Nehtíky pak budou dělat parádu, i kdybyste na sobě měly ten nejohavnější zimní svetr. Razítkování je navíc snadné a s jeho pomocí dosáhnete opravdu skvělých vzorů. Podívejte se na video, které vám s touto metodou pomůže.

Jistota je jejich krycí jméno

O čem je řeč? No přece o samolepkách a vodolepkách. Vytvoříte s nimi úžasnou manikúru různých stylů a vzorů a nepotřebujete k tomu ani nějaké zvláštní umění. Aplikace vodolepek je opravdu jednoduchá. Přesvědčit se můžete samy!

3D nehty snadno a rychle

Říkáte si, že tenhle způsob jde rovnou mimo vás? Nevěšte hlavu. Postup je prakticky lehký. Už kdysi jsme ho rozebíraly v našem starším článku. Tak si to teď hezky připomene. Stačí mít po ruce nejlépe bílý 3D UV gel.

  1. Začnete tím, že si nehty připravíte tak, jak jste běžně zvyklé. 

  2. Vytvořte si podklad klasickým bílým UV gelem. 

  3. Na něj pak začněte 3D UV gelem kreslit různé pletené vzory – klikyháky, vlnky, tečky, čárky. Fantazie nezná hranic.

  4. Nakreslený vzor zapečte v UV lampě.

A máte hotovo. Nehty můžete nechat buď v bílém, anebo je přetřít do své oblíbené barvy. To už je zcela na vás. Se vším si poradíte také díky skvělým pomocníkům se zimními motivy.

I když se to možná ze začátku zdálo jako nepřekonatelný úkol, uvidíte, že skvělé nehtíky půjdou vytvořit téměř samy. Takhle hřejivá manikúra vám bude dělat radost, i kdyby trakaře padaly. A nezapomeňte se s námi podělit o své výtvory na našem Facebooku. A já se budu těšit zase příště! 🙂

Zdroje: yunus.myhomifi.com, decor.homydepot.com, catalina-paris.com, instagram.com, m.nailsmag.com, ninanailedit.tumblr.com, sumcoco.com, howlives.com, bestartnails.com,  xojasmine.com, nailerblog1408.blogspot.com, flare.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.